در مراسمي با حضور فرماندار و رئيس شركت نفت مهريز از فروشندگي هاي مواد نفتي شهرستان تقدير شد

در مراسمي با حضور فرماندار و رئيس شركت نفت مهريز از فروشندگي هاي مواد نفتي شهرستان تقدير شد 

سيد ناصر امامي فرماندار خاتم ، ضمن تبریک دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی مطالبی را در خصوص مناسبت روز نوزدهم بهمن ماه عنوان و تصريح كرد قیام مردم ایران به رهبری حضرت امام خمینی (ره) بر گرفته از قیام حضرت امام حسین (ع) بود و موجب گردید  مردم حق وباطل را شناخته و سعادتمند گردند و ايجاد انقلاب اسلامي و احياي ارزشهاي اسلامي بزرگترين ثمره و سعادت اين انقلاب بود .

وي در ادامه با اشاره به اجراي قانون هدفمند سازي يارانه ها افزود الحمد ا... اين قانون در كشور با همكاري خوب مردم اجرا شد و عليرغم تبليغات سوء دشمنان اين قانون از طرف مردم مورد استقبال واقع شد و بركات آن نيز كاملا مشهود مي باشد و شما عزيزان نيز در اجراي اين قانون وظيفه خود را به خوبي انجام داده و زحمات شما قابل ستايش است .

آقای امامی در ادامه با اهداي لوح تقدير از تمامی مسئولین و دست اندرکاران شرکت فراورده های نفتی منطقه یزد و ناحیه مهریز كه در امر تهیه و تامین سوخت شهرستان و همچنین از همت و همکاری تمامی جایگاهداران و فروشندگان فراورده های نفتی منطقه در عرصه سوخت رسانی و همكاري خوب آنها در اجرای مرحله اصلی قانون هدفمند کردن یارانه ها تقدیر نمود .