شناسه : 340512

در ضيافت افطاري از آزادگان شهرستان خاتم تجليل شد .


به مناسبت سالروز بازگشت افتخارآفرين آزادگان سرافراز به ميهن اسلامي سيد ناصر امامي فرماندار، امام جمعه هرات ، سردار فرهنگ دوست رئيس سازمان بنياد شهيد و امورايثارگران و جمعي از مسئولين ادارات شهرستان با آزادگان و خانواده محترم آنان در مراسم افطاري ديدار نمودند.

در اين ديدار سردار فرهنگ دوست ضمن آرزوي قبولي طاعات و عبادات در ماه مبارك رمضان و تبريك سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامي تصريح كرد شما آزادگان الگوهاي صبر و پايداري هستيد كه دليرانه ، مقاوم و صبورانه دوران اسارت را پشت سر گذاشته و با تحمل رنجها و مشقتهاي فراوان ، آزادانه و سرافرازانه به ميهن اسلامي بازگشتيد و خاك جمهوري اسلامي ايران كه به خاطر حفظ آن مجاهدت نموده و اسير شديد به قدوم شما مزين گرديد و ما مسئولين هرگز نمي توانيم دين خود را نسبت به شما عزيزان ادا نمائيم و انشاءا... اجر و پاداش اين مجاهدت را از خداوند متعال دريافت خواهيد كرد .

وي در ادامه افزود شما آزادگان عليرغم فشارهاي روحي و جسمي دشمنان هرگز از راهي كه به خاطر آن اسير شديد نگذشتيد و بسياري از آزادگان به همين دليل در زندانهاي بعثيون عراقي به شهادت رسيدند كه اين نشانه ايمان و عزم راسخ شما عزيزان است و انشاءا... كه جوانان بتوانند از شما آزادگان به عنوان الگو استفاده نموده و درس مردانگي ، آزادي ، صبر و پايداري را بياموزند .

لازم به ذكر است در پايان مراسم با هدايايي از آزادگان سرافراز شهرستان  تقدير و تشكر به عمل آمد.

 روابط عمومي فرمانداري خاتم

آدرس کوتاه :