شناسه : 2769749
300 نفر از شهرستان خاتم به مرقد امام راحل اعزام می شوند

در جلسه بیست‌ و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی و قیام 15 خردا‌د ماه


300 نفر از شهرستان خاتم به مرقد امام راحل اعزام می شوند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم،جلسه برنامه‌ریزی سوم خرداد‌ماه، بیست‌ و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی و قیام 15 خردا‌د ماه با حضور معاون فرمانداری خاتم و اعضاء در محل فرمانداری خاتم برگزار شد.

"غلامرضا عطائی" معاون فرمانداری خاتم در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهادت استاد مرتضی مطهری  و تبریک روز معلم با بیان اینکه فرمایشات و اندیشه‌های امام خمینی(ره) باید در تمام عرصه‌های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی جامعه به کار برده شود افزود:مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی و قیام 15خرداد از جمله مراسم‌های بزرگی است که باید هرساله با شکوه خاصی برگزار شود.

درادامه جلسه سرهنگ "محمد رضا عطائی"فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم با گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان عملیات بیت‌المقدس خاطر نشان کرد : عملیات بیت‌المقدس یکی از عملیات‌های محوری و رزمندگان این عملیات، حماسه‌سازان هشت سال دفاع مقدس بودند که به کمک آنها به آنچه باید در هشت سال دفاع مقدس می‌رسیدیم دست یافتیم.

وی در بخشی از سخنان خود با اشاره به روز 14خرداد رحلت حضرت امام خمینی (ره) گفت: سالروز ارتحال بزرگ، سالرزو بیعت مجدد با ارزش های انقلاب و آرمانهای بلند امام راحل و شهدا است که همه ما باید با تمام توان در این رابطه وارد شویم و امروز همه موظف هستیم مراسم گرامیداشت باشکوهی را به مناسبت سالروز ارتحال ایشان برگزار کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم افزود: امسال 300نفر از مردم شهرستان خاتم در مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر انقلاب اسلامی شرکت خواهند کرد.  

در پایان این جلسه هریک ازمسئولین نظرات و پیشنهاداتی در برگزاری هرچه باشکوهتر برگزار شدن مراسم سالگرد مطرح نمودند.آدرس کوتاه :