شناسه : 23889489

در آستانه یوم الله 22 بهمن صورت گرفت؛ دعوت فرماندار خاتم از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن


فرماندار خاتم طي پیامی يوم الله 22 بهمن را به مردم  شهرستان خاتم تبریک گفتند و از مردم دعوت کردند که در راهپیمایی 22 بهمن حضور پرشور و مشارکت گسترده  داشته باشند. متن پیام فرماندار به شرح زیر است : خدا را شاکریم در آستانه سی و ششمین سالگشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، کشور عزیزمان ایران با عزت و غرور به توسعه و بالندگی خود در زمینه های مختلف ادامه می دهد و عزت ، استقلال و اقتدار آن در سطح دنیا بخصوص در منطقه متلاطم خاورمیانه باعث افتخار و شادمانی دوستان میهن اسلامی و مورد اذعان دشمنان این مرزو بوم می باشد . در این بهار آزادی ، یاد و خاطره شهدا و امام عظیم الشان شهدا ،بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را گرامی داشته و با این عزیزان عهد و پیمان می بندیم که لحظه ای از تداوم راه شهدا و امام شهدا غفلت ننموده و همچنان تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) از هیچ تلاشی در جهت خدمت به مردم و پیشبرد اهداف و آرمان های نظام جمهوری اسلامی فرو گذار نکنیم . مردم شهرستان خاتم به این نکته واقفند که رشد و توسعه این شهرستان از بدو پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل جمهوری اسلامی شروع شده و رونق و آبادانی امروز مناطق هرات و مروست با وضعیت عقب مانده آن در قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست . به شکرانه این نعمات و نعمت استقلال ، آزادی از مردم شریف شهرستان خاتم دعوت می کنم منسجم تر و با شکوه تر از گذشته در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه شرکت نموده و بار دیگر همبستگی ، یکپارچگی خود را همراه با مردم سایر نقاط میهن اسلامی به نمایش می گذارند .

فرماندار خاتم طي پیامی يوم الله 22 بهمن را به مردم شهرستان خاتم تبریک گفتند و از مردم دعوت کردند که در راهپیمایی 22 بهمن حضور پرشور و مشارکت گسترده  داشته باشند. متن پیام فرماندار به شرح زیر است :

خدا را شاکریم در آستانه سی و ششمین سالگشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، کشور عزیزمان ایران با عزت و غرور به توسعه و بالندگی خود در زمینه های مختلف ادامه می دهد و عزت ، استقلال و اقتدار آن در سطح دنیا بخصوص در منطقه متلاطم خاورمیانه باعث افتخار و شادمانی دوستان میهن اسلامی و مورد اذعان دشمنان این مرزو بوم می باشد .

در این بهار آزادی ، یاد و خاطره شهدا و امام عظیم الشان شهدا ،بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را گرامی داشته و با این عزیزان عهد و پیمان می بندیم که لحظه ای از تداوم راه شهدا و امام شهدا غفلت ننموده و همچنان تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) از هیچ تلاشی در جهت خدمت به مردم و پیشبرد اهداف و آرمان های نظام جمهوری اسلامی فرو گذار نکنیم .

مردم شهرستان خاتم به این نکته واقفند که رشد و توسعه این شهرستان از بدو پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل جمهوری اسلامی شروع شده و رونق و آبادانی امروز مناطق هرات و مروست با وضعیت عقب مانده آن در قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست .

به شکرانه این نعمات و نعمت استقلال ، آزادی از مردم شریف شهرستان خاتم دعوت می کنم منسجم تر و با شکوه تر از گذشته در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه شرکت نموده و بار دیگر همبستگی ، یکپارچگی خود را همراه با مردم سایر نقاط میهن اسلامی به نمایش می گذارند .آدرس کوتاه :