خبرهايي كوتاه از اداره ارشاد شهرستان خاتم

خبرهايي كوتاه از اداره ارشاد شهرستان خاتماعزام 8 نفر از اصحاب فرهنگ خاتم به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

یزدفردا:سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی خاتم از اعزام 8 نفر از اصحاب فرهنگ وهنر خاتم به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خاتم ، سید ذبیح ا... موسوی افزود : این افراد با حضور در نمایشگاه بین المللی کتاب و بازدید ازبخش های مختلف در کارگاه آموزشی کتابداری نیز شرکت می کنند.
به گفته وی به شرکت کنندگان 200 هزار ریال بن خرید کتاب اهداء می گردد.

300 جلد کتاب کمک درسی بین کانونهای مساجد خاتم توزیع شد

یزدفردا:سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی خاتم از توزیع بیش از 300 جلد کتاب کمک درسی در دور دوم توزیع کتاب بین کانون های مساجد این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خاتم ، سید ذبیح ا... موسوی این کتب را در زمینه های درسی مقاطع ابتدایی ، راهنمایی و دبیرستان عنوان کرد و افزود : این امر در راستای حمایت دبیرخانه هماهنگی و همکاری بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان و جهت استفاده اعضای کانون های مساجد صورت گرفته است .
11 کانون فرهنگی و هنری در حال حاضر در خاتم فعالیت دارند.

همایش ادبی از فردوسی تا خاتم در خاتم برگزار می شود

یزدفردا:سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خاتم از برگزاری همایش ادبی از فردوسی تا خیام در این شهرستان خبرداد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خاتم ، سید ذبیح ا... موسوی با بیان اینکه این همایش ادبی روز اول خرداد ماه سالجاری با حضور مسئولان ، شاعران و اصحاب فرهنگ و هنر این شهرستان برگزار می شود خاطر نشان کرد : در این همایش ادبی دکتر سید حسین شهاب رضوی از اساتید استان پیرامون آثار و زندگینامه دو تن از مشاهیر بزرگ ایرانی فردوسی و خیام به ایراد سخنرانی پرداخت.
تجلیل از فعالان فرهنگی و هنری شهرستان از دیگر برنامه های این همایش است .