شناسه : 153585184


به گزارش روابط عمومی فرماندارخاتم: فاضلی درنشست ستاد ساماندهی امورجوانانکه با حضورمعاون سیاسی امنیتی فرماندار ،بخشداران وسایر مسئولین برگزارشد ،ضمن تبریک اعیاد شعبانیه بویژه میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و روزجوان بیان کرد: باید درعرصه های مختلف به جوانان اعتماد کرد و در امور مدیریتی و تصمیم گیری ها از وجود آنان بهره برد. ایشان به بحران هویت در جوانان به عنوان یک موضوع مهم اشاره کرد و از همه متولیان امر خواست تا با بها دادن و اعتماد به جوانان کمک کنند تا این مشکل مرتفع گردد.فاضلی  اشتغال و ازدواج و تامین مسکن را به عنوان دیگر نیازهای قشر جوان نام برد و ابراز امیدواری کرد با برنامه های بسیار خوبی که دولت محترم در زمینه رونق تولید و اشتغال دارد این مشکلات نیز کمتر گردد. وی از اداره ورزش و جوانان خواست تا در  شهرستان نسبت به ایجاد  تشکل های مردم نهاد  با محوریت جوانان اقدام نماید. همچنین تهیه  بانک جامع اطلاعات درحوزه جوانان  از دیگر موارد تاکید فرماندار بود.


به گزارش روابط عمومی فرماندارخاتم: فاضلی درنشست ستاد ساماندهی امورجوانانکه با حضورمعاون سیاسی امنیتی فرماندار ،بخشداران وسایر مسئولین برگزارشد ،ضمن تبریک اعیاد شعبانیه بویژه میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و روزجوان بیان کرد: باید درعرصه های مختلف به جوانان اعتماد کرد و در امور مدیریتی و تصمیم گیری ها از وجود آنان بهره برد. ایشان به بحران هویت در جوانان به عنوان یک موضوع مهم اشاره کرد و از همه متولیان امر خواست تا با بها دادن و اعتماد به جوانان کمک کنند تا این مشکل مرتفع گردد.فاضلی  اشتغال و ازدواج و تامین مسکن را به عنوان دیگر نیازهای قشر جوان نام برد و ابراز امیدواری کرد با برنامه های بسیار خوبی که دولت محترم در زمینه رونق تولید و اشتغال دارد این مشکلات نیز کمتر گردد.
وی از اداره ورزش و جوانان خواست تا در  شهرستان نسبت به ایجاد  تشکل های مردم نهاد  با محوریت جوانان اقدام نماید. همچنین تهیه  بانک جامع اطلاعات درحوزه جوانان  از دیگر موارد تاکید فرماندار بود.


آدرس کوتاه :