جوابيه فرمانداري شهرستان خاتم به يزد فردا در مورد خبر "رتبه بندي سايتهاي يزدي در 15 فروردين ماه 90"

جوابيه فرمانداري شهرستان خاتم به يزد فردا در مورد خبر "رتبه بندي سايتهاي يزدي در 15 فروردين ماه 90"جناب آقاي جلالي

مدير مسئول محترم سايت يزد فردا

با سلام و عرض ادب

احتراماً با توجه به درج خبري با عنوان "رتبه بندي سايتهاي يزدي در 15 فروردين ماه 90" در سايت يزد فردا و عدم درج نام و رتبه سايت فرمانداري شهرستان خاتم به آدرس www.khatam.gov.ir مطالبي را به شرح ذيل به اطلاع مي رساند .

نام و مشخصات سايت فرمانداري شهرستان خاتم در همان رتبه بنديهاي اوليه كه توسط سايت يزد فردا انجام شد به اين سايت جهت درج در رتبه بنديهاي بعدي اعلام گرديد كه متأسفانه در رتبه بنديهاي بعدي نيز اثري از نام و رتبه فرمانداري خاتم مشاهده نشد .

با توجه به ارسال مداوم خبرهاي شهرستان خاتم توسط روابط عمومي اين فرمانداري به يزد فردا و درج مشخصات سايت فرمانداري خاتم در ارسال هر خبر قطعاً از اين طريق نيز يزد فردا از آدرس سايت اين فرمانداري مطلع شده است .

در حال حاضر رتبه سايت فرمانداري خاتم در رتبه بندي الكسا 382917 و در رتبه بندي كاربران ايراني 6581 مي باشد ، كه با توجه به رتبه بندي جهاني در ليست سايتهاي استان يزد ، رتبه چهارم و در رتبه بندي كاربران ايراني در ليست سايتهاي استان يزد رتبه سوم را دارا مي باشد .

382,917             Alexa Traffic Rank

6,581              Traffic Rank in IR

در پايان و با توجه به جميع موارد ذكر شده خواهشمند است نسبت به تصحيح خبر درج شده در آن سايت و درج مشخصات و رتبه سايت فرمانداري شهرستان خاتم اقدام نماييد . 

مديريت سايت فرمانداري شهرستان خاتم