جنگ روانی آمریکا و حامیانش علیه سوریه بهانه ای است برای تجاوز به کشورهای همسایه

جنگ روانی آمریکا و حامیانش علیه سوریه بهانه ای است برای تجاوز به کشورهای همسایه


امام جمعه هرات:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم ، امام جمعه هرات در خطبه های این هفته خود درمقام  حضرت معصومه (س) جملاتی را بیان کردند  و به حدیثی  ازحضرت امام صادق (ع) در این باره اشاره ای  کردند و گفت:خدا حرمی دارد که آن مکه است و پیامبر حرمی دارد که آن مدینه است و حضرت علی (ع) حرمی دارد که آن در کوفه است و حضرت زینب حرمی دارد که آن در قم است.

” حجت الاسلام محمد رضایی” در ادامه گفت: حضرت امام جواد (ع) فرمودند : هرکس عمه مرا زیارت کند بهشت بر او واجب میشود.

رضایی  به دهه کرامت که از فردا شروع می شود نیز اشاره ای کرد و گفت: که این دهه بزرگواری است که ان شاءالله از این دهه  استفاده های معنوی زیادی ببریم.

امام جمعه هرات در ادامه ضمن اشاره ای به تحولات موجود در خاورمیانه بخصوص سوریه  گفت : جنگ روانی که آمریکا و حامیان  آنها علیه سوریه  به راه انداخته است بهانه ای است برای اشغال این کشور و تجاوز به کشورهای همسایه  که بدون شک بعد از سوریه نوبت به آن ها خواهد رسید.

امام جمعه هرات  اظهار داشت : اسرائیل حامی بزرگ آمریکا در خاورمیانه است و همانطور که امام (ره) فرمودند : اسرائیل غده سرطانی است پس ما نباید بگذاریم این غده سرطانی رشد کند.

رضایی  درادامه : از خداوند خواستند که شر اسرائیل و آمریکا را از کشورهای مظلوم کوتاه کند.

امام جمعه هرات در پایان ضمن گرامیداشت هفته تعاون، به مسئولین اداره تعاون تبریگ گفتند و سلامتی انان را ازخداوند خواستار شدند.