شناسه : 347432
جلسه هیئت امنا مساجد و دهیاران

جلسه همفکری و هم اندیشی برای بهتر برگزار شدن مراسمات ماه مبارک رمضان در فرمانداری خاتم برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم ،   جلسه همفکری و هم اندیشی به منظور بهتر برگزار کردن مراسمات در ماه مبارک رمضان به همت هیئت امنا مساجد و دهیاران در فرمانداری خاتم برگزار شد. در ابتدامعاون فرماندار، هدف از  برگزاری این را جلسه برنامه ریزی جهت باشکوه تر نمودن مراسم ماه رمضان  ، و همچنین غباررویی مساجدعنوان کرد وی  گفت ؛توفیق خدمت در مساجد و در راه خدا   نعمت بسیار بزرگی است که نصیب همگان نمی شود و از این جهت قدر خود را بدانید . در ادامه جواد میر بهبودی بخشدار مرکزی خاتم  از برگزاری کلاس های قرآنی ، اخلاقی ، احکام  خبر دادند و همچنین روشنایی معابر و فضای مسجد،  روحانی در روستاها و اسکان  برای روحانی را  از وظایف دهیاران  عنوان کرد .  
جلسه هیئت امنا مساجد و دهیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم،   جلسه همفکری و هم اندیشی به منظور بهتر برگزار کردن مراسمات در ماه مبارک رمضان به همت هیئت امنا مساجد و دهیاران در فرمانداری خاتم برگزار شد.

در ابتدامعاون فرماندار، هدف از  برگزاری این را جلسه برنامه ریزی جهت باشکوه تر نمودن مراسم ماه رمضان  ، و همچنین غباررویی مساجدعنوان کرد

وی  گفت ؛توفیق خدمت در مساجد و در راه خدا   نعمت بسیار بزرگی است که نصیب همگان نمی شود و از این جهت قدر خود را بدانید .

در ادامه جواد میر بهبودی بخشدار مرکزی خاتم  از برگزاری کلاس های قرآنی ، اخلاقی ، احکام  خبر دادند و همچنین روشنایی معابر و فضای مسجد،  روحانی در روستاها و اسکان  برای روحانی را  از وظایف دهیاران  عنوان کرد .

 

آدرس کوتاه :