جلسه هماهنگی و هم اندیشی یادواره شهدای دهستان فتح آباد برگزار شد

جلسه هماهنگی و هم اندیشی یادواره شهدای دهستان فتح آباد برگزار شد


در آستانه هفته دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم در این جلسه ابتدا “غلامرضا عطائی ” سرپرست فرمانداری خاتم ضمن تبریک پیشاپیش میلاد با سعادت امام رضا (ع) و تقدیر و تشکر از مسئولین جهت حضور در جلسه و همچنین از فرمانده ناحیه خاتم به دلیل برگزار کردن یادواره های قبلی که در بخش های مختلف شهرستان انجام گرفته است تقدیر و تشکرکرد و  اشاره ای به یادواره تنها شهید طلبه شهرستان خاتم وشهیدان قره چاهی کرد و گفت : این یادواره خیلی با عظمت خاصی برگزار گردید و برنامه های این یادواره خیلی با محتوا  و به نحواحسن انجام شد . 

در ادامه "محمد رضا عطائی "فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم ضمن عرض سلام و خدا قوت و تبریک ایام خجسته دهه کرامت و تقدیر و تشکر از سرپرست فرمانداری خاتم و عرض تبریک خدمت کرامت تیموری رئیس شورای شهر هرات گفت : امیدواریم شوراهای شهرستان بتوانند با همکاری شهردار و مجموعه شورای شهر خدمات ارزنده ای را در شهرستان ارائه دهند .

وی در ادامه  مطالبی در مورد هفته دفاع مقدس مطرح کرد و افزود : دفاع مقدس یک حادثه عظیم و فراموش نشدنی در افتخارات این مرزو بوم است که شهادت هزاران شهید ، جانباز و آزاده در آن رقم خورد

عطائی خاطر نشان کرد : در این حادثه بزرگ همه مردم ایران شریک بودند و الحمدالله به کمک  نیروهای بسیج ، ارتش ، نیروهای نظامی و انتظامی و حضور همیشه در صحنه مردم این افتخارات آفریده شد .

وی گفت : هفته دفاع مقدس وقت بسیار مغتنمی است تا یاد و خاطره شهیدان را ارج نهیم تا  خاطره آن عزیزان از  ذهن ملت محو نشود .

وی اظهار داشت : نباید ساده از این افتخار ملی دست بکشیم این افتخار مربوط به همه ملت است و تنها برای بسیج نیست همه کشور باید بسیج شوند تا یاد و خاطره و فداکاری های آن عزیزان را زنده نگه دارند.

فرمانده ناحیه خاتم اشاره ای به برنامه های هفته دفاع مقدس کرد و گفت : نزدیک به ۳۰ برنامه کلیدی داریم که یکی از برنامه های این هفته تکریم از مقام شامخ شهدا  ، رزمندگان و جانبازان می باشد .