شناسه : 1469227
با حضور سرپرست فرمانداری خاتم؛

جلسه هماهنگی و هم اندیشی هفته کودک در خاتم برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم ، ” غلامرضا عطائی ” سرپرست فرمانداری خاتم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آرزوی موفقیت برای دولت مردان کشور اشاره ای به موضوع جلسه  و اهمیت کودک و نوجوان کرد و از مسئولین خواست تا نهایت همکاری را با کانون پرورش فکری شهرستان در روز ملی کودک و هفته کودک داشته باشند. وی در ادامه مصوباتی که در جلسه هم اندیشی هفته کودک در استانداری یزد برگزار شده را برای مسئولین قرائت کرد “کبری نوردوست” مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و عرض خیر مقدم به حاضرین برنامه های اجرایی در هفته کودک را عنوان کرد و گفت: از ۱۵ الی ۲۱ مهرماه هفته کودک می باشد وامسال میزبانی این برنامه ها به کانون پرورش فکری سپرده شده است و ادارات دیگر نیز می توانند برنامه هایی با محوریت کودک در این زمینه داشته باشند. وی در ادامه از مسئولین ادارات خواست جهت خرید جوایز به کودکان در هفته کودک مساعدت کنند وهمکاری لازم را با کانون در اجرای برنامه ها داشته باشند. در پایان مقرر گردید ادارات همکاری لازم را با کانون پرورش فکری داشته باشند و برنامه هایی که مربوط به خود ادارات می باشد را اجرا کنند.  
با حضور سرپرست فرمانداری خاتم؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم ، ” غلامرضا عطائی ” سرپرست فرمانداری خاتم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آرزوی موفقیت برای دولت مردان کشور اشاره ای به موضوع جلسه  و اهمیت کودک و نوجوان کرد و از مسئولین خواست تا نهایت همکاری را با کانون پرورش فکری شهرستان در روز ملی کودک و هفته کودک داشته باشند.

وی در ادامه مصوباتی که در جلسه هم اندیشی هفته کودک در استانداری یزد برگزار شده را برای مسئولین قرائت کرد

“کبری نوردوست” مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و عرض خیر مقدم به حاضرین برنامه های اجرایی در هفته کودک را عنوان کرد و گفت: از ۱۵ الی ۲۱ مهرماه هفته کودک می باشد وامسال میزبانی این برنامه ها به کانون پرورش فکری سپرده شده است و ادارات دیگر نیز می توانند برنامه هایی با محوریت کودک در این زمینه داشته باشند.

وی در ادامه از مسئولین ادارات خواست جهت خرید جوایز به کودکان در هفته کودک مساعدت کنند وهمکاری لازم را با کانون در اجرای برنامه ها داشته باشند.

در پایان مقرر گردید ادارات همکاری لازم را با کانون پرورش فکری داشته باشند و برنامه هایی که مربوط به خود ادارات می باشد را اجرا کنند.

 

آدرس کوتاه :