شناسه : 347662
جلسه هماهنگی یادوراه شهدای روستای شهریاری برگزار شد

جلسه هماهنگی برگزاری یادواره های شهدای روستای شهریاری از بخش مرکزی با حضور فرماندار شهرستان خاتم برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم "محمد علی شاه حسینی" فرماندار خاتم   در این جلسه گفت: یکی از رسالتهای ما در این مقطع حفظ ، پاسداری و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است. وی ادامه داد : ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، الگو سازی مناسب برای نسل جدید، معطر ساختن فضای جامعه با یاد شهدا و احیای ارزشهای اسلامی از ویژگی های برگزاری یادواره شهدا است. سرهنگ "محمد رضا عطائی "فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم هم در این جلسه تاکید کرد: هرچه کیفیت این نوع مراسم بیشتر باشد اثرگذاری آن هم بیشتر خواهد بود و باید اساس کار را بر ایجاد معنویت و کیفیت بخشیدن به یادواره ها قرار داد وی همچنین از تعامل و همکاری فرمانداری خاتم در اجرای   برنامه های   فرهنگی همچون برگزاری جلسه محفل انس با قرآن ، همایش ها، دیدارهاو یادواره ها و غیره   تقدیر و تشکر بعمل آورد.  در ادامه جلسه پیرامون برگزاری یادواره شهدای روستای شهریاری   مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.  
جلسه هماهنگی یادوراه شهدای روستای شهریاری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم "محمد علی شاه حسینی" فرماندار خاتم  در این جلسه گفت: یکی از رسالتهای ما در این مقطع حفظ ، پاسداری و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

وی ادامه داد : ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، الگو سازی مناسب برای نسل جدید، معطر ساختن فضای جامعه با یاد شهدا و احیای ارزشهای اسلامی از ویژگی های برگزاری یادواره شهدا است.

سرهنگ "محمد رضا عطائی "فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم هم در این جلسه تاکید کرد: هرچه کیفیت این نوع مراسم بیشتر باشد اثرگذاری آن هم بیشتر خواهد بود و باید اساس کار را بر ایجاد معنویت و کیفیت بخشیدن به یادواره ها قرار داد

وی همچنین از تعامل و همکاری فرمانداری خاتم در اجرای  برنامه های  فرهنگی همچون برگزاری جلسه محفل انس با قرآن ، همایش ها، دیدارهاو یادواره ها و غیره  تقدیر و تشکر بعمل آورد.

 در ادامه جلسه پیرامون برگزاری یادواره شهدای روستای شهریاری  مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 

آدرس کوتاه :