شناسه : 157526258

جلسه شورای کشاورزی به ریاست فرماندارشهرستان خاتم برگزار گردید.


جلسه شورای کشاورزی شهرستان خاتم به ریاست فاضلی فرماندار و با حضور خلف باغی رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان و معاون مذکور،مدیریت جهاد کشاورزی استان ،روسای ادارات دارایی،تامین اجتماعی وجمعی از مسئولین در محل فرمانداری خاتم برگزارگردید.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم: جلسه شورای کشاورزی شهرستان خاتم با موضوع بررسی مسائل و مشکلات شرکت ها و مراکز غیر دولتی کشاورزی شهرستان و پاسخ به مسائل مربوط به بیمه و مالیات و همچنین درخصوص حمایت از شرکت های فنی و مشاوره ای بخش کشاورزی ارائه گردید.

درابتدا فرماندار خاتم ضمن عرض خیرمقدم به ریاست سازمان نظام مهندسی اظهار داشت: اقتصاد شهرستان خاتم از دیرباز  برپایه کشاورزی و دامپروری بوده است.

وی گفت: از شهرستانی با این گستردگی در زمینه کشاورزی و دامپروری انتظار می رفت دارای چندین شرکت خدماتی فعال باشد و امیدواریم فعالیت این سه شرکت فعال، الگویی برای فارغ التحصیلان رشته های کشاورزی باشد.

فرجام فاضلی افزود: در بحث کارآفرینی برای ترغیب و راهنمایی فارغ التحصیلان ، کلاس ها و دوره های آموزشی نیاز است تا فارغ التحصیل، کارآفرینی را بر شغل اداری و دولتی ترجیح دهد و از استعداد،خلاقیت و نوآوری خود استفاده کند و قدرت ریسک پذیری خود را بالا ببرد.

همچنین در این جلسه مسئولین ادارات به پرسش های شرکت های خدماتی در جهت رفع مشکلاتشان پاسخ دادند.

شایان ذکر است:در پایان این جلسه مجوز تاسیس مرکز خدمات کشاورزی غیردولتی زرین دشت چاهک با مدیریت کرمی زاده و آرمان مهر خاتم با مدیریت خانم محمودی توسط فاضلی فرماندار تقدیم شد

 
آدرس کوتاه :