شناسه : 348452
به منظور تجلیل از شوراهای سابق روستاها بخش مرکزی

جلسه تجلیل از شوراهای بخش مرکزی در فرمانداری خاتم تشکیل شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم  جواد میر بهبودی بخشدار مرکزی در این مراسم ضمن خیر مقدم و تبریک به مناسبت دهه کرامت برای کلیه اعضای شوراهای روستایی آروزی توفیق کردند  و ضمن  تقدیر و تشکر از شوراهای سابق روستاهای بخش مرکزی  از شوراهای سابق خواست تا گزارش عملکرد خود را ارائه کنند دراين جلسه بخشدار مركزي با اشاره به اهميت و جايگاه شوراها اعلام داشت شوراها در نظام جمهوري اسلامي از جايگاه ويژه اي برخوردارند به طوريكه چندين اصل از اصول قانون اساسي و حتي در قرآن كريم به جايگاه شوراها اشاره شده و اين يكي از افتخارات نظام جمهوري اسلامي است .   ايشان همچنين تصريح نمودنداز توفيقاتي كه خداوند متعال نصيب شوراهاي دور سوم نمود افزايش مدت زماني شورا از چهار سال به شش سال بود كه اين عزيزان توانستند در اين مدت با عمل به تكليف به بهترين نحو به مردم خدمت نمايند  و قدر اين جايگاه را بدانند در ادامه ايشان خاطر نشان كرد در نتيجه تلاش و زحمات خالصانه و بي وقفه شوراها و حسن همكاري آنان با دهياريها در طول مدت اين چند سال ذر حوزه هاي مختلف گامهاي مؤثر و خدمات ارزشمندي در جهت  توسعه روستاها صورت گرفته است . وي اظهار اميدواري كرد انشاا... كه شوراهاي جديد نيز رهروان خوبي براي شوراهاي  قبل باشند وبتوانند با همكاري وهمراهي شوراهاي قبل با توجه به شناختي كه از مسائل و مشكلات روستاها دارند اطلاعات لازم را در اختيار شوراها ي جديد بگذارند وتجربيات چندين ساله خودشان را در جهت عمران و توسعه روستا به آنان منتقل كنند .   در ادامه جلسه  حسن خبری رئیس شورای بخش مرکزی در ابتدا ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر از بخشدار و شوراهای بخش مرکزی اشاره ای به گزارش عملکرد دوره قبل کرد و  گفت : از آقای جواد میر بهبودی بخشدار مرکزی بدلیل  دید وسیعی که  نسبت به شوراها داشته و از شوراها نسبت به دوره های قبل استقبال خوبی کردند تقدیر و  تشکر کرد . در این جلسه محمد محمودی از اعضای شورای شهر هرات  اشاره ای در خصوص مشکلات و مسائلی  که برای شرح وظایف شوراها  وجود دارد  گفت : تعدادی از اعضا  شورا ها به دلیل نبود منبع خاصی اطلاعات کافی از شرح وظایف خود ندارند . غلامرضا عطایی سرپرست فرمانداری ضمن تقدیر و تشکر  و تبریک  دهه کرامت از شوراها خواست تا با بخشدار مرکزی همکاری و همفکری داشته باشند  و  از شوراهای سابق خواستند تجربیات خود را در اختیار  شوراهای جدید  قرا ردهند تا بتوانند با همدیگر مشکلات روستائیان را برطرف کنند . در پایان نیز از طرف بخشداري مركزي از شورای سابق با اهدای لوح تقدیر و جوایز تجلیل بعمل آمد .  
به منظور تجلیل از شوراهای سابق روستاها بخش مرکزی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم  جواد میر بهبودی بخشدار مرکزی در این مراسم ضمن خیر مقدم و تبریک به مناسبت دهه کرامت برای کلیه اعضای شوراهای روستایی آروزی توفیق کردند  و ضمن  تقدیر و تشکر از شوراهای سابق روستاهای بخش مرکزی  از شوراهای سابق خواست تا گزارش عملکرد خود را ارائه کنند

دراين جلسه بخشدار مركزي با اشاره به اهميت و جايگاه شوراها اعلام داشت شوراها در نظام جمهوري اسلامي از جايگاه ويژه اي برخوردارند به طوريكه چندين اصل از اصول قانون اساسي و حتي در قرآن كريم به جايگاه شوراها اشاره شده و اين يكي از افتخارات نظام جمهوري اسلامي است .

 

ايشان همچنين تصريح نمودنداز توفيقاتي كه خداوند متعال نصيب شوراهاي دور سوم نمود افزايش مدت زماني شورا از چهار سال به شش سال بود كه اين عزيزان توانستند در اين مدت با عمل به تكليف به بهترين نحو به مردم خدمت نمايند  و قدر اين جايگاه را بدانند
در ادامه ايشان خاطر نشان كرد در نتيجه تلاش و زحمات خالصانه و بي وقفه شوراها و حسن همكاري آنان با دهياريها در طول مدت اين چند سال ذر حوزه هاي مختلف گامهاي مؤثر و خدمات ارزشمندي در جهت  توسعه روستاها صورت گرفته است .
وي اظهار اميدواري كرد انشاا... كه شوراهاي جديد نيز رهروان خوبي براي شوراهاي  قبل باشند وبتوانند با همكاري وهمراهي شوراهاي قبل با توجه به شناختي كه از مسائل و مشكلات روستاها دارند اطلاعات لازم را در اختيار شوراها ي جديد بگذارند وتجربيات چندين ساله خودشان را در جهت عمران و توسعه روستا به آنان منتقل كنند .

 

در ادامه جلسه  حسن خبری رئیس شورای بخش مرکزی در ابتدا ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر از بخشدار و شوراهای بخش مرکزی اشاره ای به گزارش عملکرد دوره قبل کرد و  گفت : از آقای جواد میر بهبودی بخشدار مرکزی بدلیل  دید وسیعی که  نسبت به شوراها داشته و از شوراها نسبت به دوره های قبل استقبال خوبی کردند تقدیر و  تشکر کرد .

در این جلسه محمد محمودی از اعضای شورای شهر هرات  اشاره ای در خصوص مشکلات و مسائلی  که برای شرح وظایف شوراها  وجود دارد  گفت : تعدادی از اعضا  شورا ها به دلیل نبود منبع خاصی اطلاعات کافی از شرح وظایف خود ندارند .

غلامرضا عطایی سرپرست فرمانداری ضمن تقدیر و تشکر  و تبریک  دهه کرامت از شوراها خواست تا با بخشدار مرکزی همکاری و همفکری داشته باشند  و  از شوراهای سابق خواستند تجربیات خود را در اختیار  شوراهای جدید  قرا ردهند تا بتوانند با همدیگر مشکلات روستائیان را برطرف کنند .

در پایان نیز از طرف بخشداري مركزي از شورای سابق با اهدای لوح تقدیر و جوایز تجلیل بعمل آمد .

 

آدرس کوتاه :