شناسه : 335522

جلسه برنامه ریزی گرامیداشت سوم خرداد در فرمانداری خاتم بر گزار گردید


جلسه برنامه ریزی گرامیداشت سوم خرداد سالروز پیروزی و آزاد سازی خرمشهر در محل فرمانداری شهرستان خاتم برگزار گردید در این جلسه سید ناصر امامی فرماندار شهرستان خاتم تصریح کرد : دشمنان انقلاب و در رأس آنها آمریکا به قصد ضربه زدن به جمهوری اسلامی از مرز عراق با ایران وارد جنگ شدند . درابتدا با پیشرفته ترین امکانات خرمشهر را اشغال نمودند و قصد پیشروی درخاک ایران را داشتند که مردم ایران اسلامی با حمایت ارتش ، سپاه و ... و با هدایت و رهبری حضرت امام خمینی (ره) اجازه این کار رابه آنها ندادند و پس از چندی اشغالگران را از خرمشهر اخراج نمودند. بطوریکه این پیروزی برای صدام و صدامیان غیرقابل باور بود و صدام در ابتدا گفته بود اگر ایران خرمشهر را آزاد کند من کلید بصره را به آن ها خواهم داد و رزمندگان اسلام با افتخار به پیروزی دست یافتند و تجهیزات نظامی و اسیران زیادی را نیز به غرامت گرفتند لذا باید این افتخارات را به نسل امروز بشناسانیم و انتقال دهیم و این نیز نیاز به برنامه ریزی دارد که انشاءا... کلیه ادارات باید دراین امر مهم مشارکت نمایند. درادامه سرهنگ عطایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم خاطرنشان کرد : همانطور که امام راحل فرمودند فتح خرمشهر یک امر عادی نبود . انقلاب اسلامی ایران با کمترین نیرو و امکانات توانست ارتش بزرگ عراق و حامیان آن ها را شکست دهد و لذا آنچه از این موضوع برمی آید این است که امدادهای غیبی به یاری رزمندگان اسلام شتافته و این پیروزی را آفریدند و در یک کلام خرمشهر را خدا آزاد کرد . و این یک حماسه ملی است و هم باید دست به دست هم داده و در گرامیداشت این روز بزرگ برنامه ریزی نماییم. گفتنی است : در این جلسه مقررشد ، برنامه هایی چون اجرای نمایش دفاع مقدس ، مراسم شب شعر،غبارروبی گلزارشهداء ، نصب پوستر و بنر ، ویزیت رایگان بیماران ، تجمع بزرگ بسیجیان ، دیدار با خانواده تنها شهید عملیات بیت المقدس ، برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی ، جلسه فوق العاده طرح حکمت جوانان ، برگزاری مسابقات ورزشی ، همایش پیاده روی خانوادگی و غیره در سطح شهرستان برگزار گردد .   روابط عمومي فرمانداري خاتم

جلسه برنامه ریزی گرامیداشت سوم خرداد سالروز پیروزی و آزاد سازی خرمشهر در محل فرمانداری شهرستان خاتم برگزار گردید در این جلسه سید ناصر امامی فرماندار شهرستان خاتم تصریح کرد : دشمنان انقلاب و در رأس آنها آمریکا به قصد ضربه زدن به جمهوری اسلامی از مرز عراق با ایران وارد جنگ شدند . درابتدا با پیشرفته ترین امکانات خرمشهر را اشغال نمودند و قصد پیشروی درخاک ایران را داشتند که مردم ایران اسلامی با حمایت ارتش ، سپاه و ... و با هدایت و رهبری حضرت امام خمینی (ره) اجازه این کار رابه آنها ندادند و پس از چندی اشغالگران را از خرمشهر اخراج نمودند. بطوریکه این پیروزی برای صدام و صدامیان غیرقابل باور بود و صدام در ابتدا گفته بود اگر ایران خرمشهر را آزاد کند من کلید بصره را به آن ها خواهم داد و رزمندگان اسلام با افتخار به پیروزی دست یافتند و تجهیزات نظامی و اسیران زیادی را نیز به غرامت گرفتند لذا باید این افتخارات را به نسل امروز بشناسانیم و انتقال دهیم و این نیز نیاز به برنامه ریزی دارد که انشاءا... کلیه ادارات باید دراین امر مهم مشارکت نمایند.

درادامه سرهنگ عطایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم خاطرنشان کرد : همانطور که امام راحل فرمودند فتح خرمشهر یک امر عادی نبود . انقلاب اسلامی ایران با کمترین نیرو و امکانات توانست ارتش بزرگ عراق و حامیان آن ها را شکست دهد و لذا آنچه از این موضوع برمی آید این است که امدادهای غیبی به یاری رزمندگان اسلام شتافته و این پیروزی را آفریدند و در یک کلام خرمشهر را خدا آزاد کرد . و این یک حماسه ملی است و هم باید دست به دست هم داده و در گرامیداشت این روز بزرگ برنامه ریزی نماییم.
گفتنی است : در این جلسه مقررشد ، برنامه هایی چون اجرای نمایش دفاع مقدس ، مراسم شب شعر،غبارروبی گلزارشهداء ، نصب پوستر و بنر ، ویزیت رایگان بیماران ، تجمع بزرگ بسیجیان ، دیدار با خانواده تنها شهید عملیات بیت المقدس ، برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی ، جلسه فوق العاده طرح حکمت جوانان ، برگزاری مسابقات ورزشی ، همایش پیاده روی خانوادگی و غیره در سطح شهرستان برگزار گردد .

 

روابط عمومي فرمانداري خاتم

آدرس کوتاه :