شناسه : 335652

جلسه برنامه ریزی گرامیداشت ارتحال امام (ره) درخاتم برگزار شد


در این جلسه آقای سید ناصر امامی فرماندار شهرستان خاتم ضمن عرض تسلیت رحلت حضزت امام خمینی (ره) و تسلیت قیام 15 خرداد و گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر و یاد و خاطره شهیدان جنگ تحمیلی و 4000 شهید استان و 114شهید شهرستان تصریح کرد همانطور که می دانید امسال سالگرد ارتحال امام (ره) ویژگی خاصی نسبت به سالهای گذشته دارد در سالی که گذشت وقایع تلخی بخصوص بعد از انتخابانت ریاست جمهوری در کشور رخ داد هتک حرمت به ساحت مقدس حضرت امام (ره) و پاره کردن عکس ایشان ، اهانت به اصل ولایت فقیه که امام خمینی تجدید گر این اصل بودند و ... همچنین علاوه براین شخصیت حضرت امام شخصیتی بسیار بزرگ است شاید هنوز باید وقت بیشتری بگذرد تا شخصیت حضرت امام شناخته شود خیلی ها و حتی خود ما هم فقط جنبه سیاسی حضرت امام (ره) را می شناسیم در صورتی که حضرت امام شخصیت علمی بسیار بزرگی بود و در حوزه های مختلف فقه ، فلسفه ، اصول ، کلام ، شعر و ... آثار بزرگی از ایشان به جای مانده و ناشناخته است . لذا باید در تبیین اندیشه های حضرت امام (ره) و بیان فداکاری ها و ایثار ایشان حداقل در هفته بزرگداشت ارتحال ایشان برنامه ریزی نمائیم . البته مردم کشورمان نشان دادند که به بیعتی که با حضرت امام بسته و برای رسیدن به اهداف بزرگ امام همیشه آماده اند و بعد از حوادث سال گذشته دشمنان نظام در خیال معیوبشان فکر حمله نظامی به ایران را می پروراندند اما مردم با راهپیمایی ها ، تجمعات و محکوم نمودن حوادث بعد از انتخابات تمامی نقشه های آنها را نقش بر آب نمودند . لذا وظیفه ی همه ی ماست که در جهت شناساندن تفکر و بینش حضرت امام (ره) به جوانان از هیچ کوششی دریغ نورزیده و نهایت تلاشمان را در بزرگداشت مقام این مرد بزرگ به کار گیریم. در ادامه جلسه مقرر شد برنامه ریزی لازم جهت اعزام حداقل 200 نفر از زائران حرم مطهر حضرت امام (ره) معمول و در شهرستان نیز برنامه هایی چون برگزاری مسابقه بین دانش آموزان و هنرمندان و دانشجویان ،برگزاری مراسم بزرگداشت در حسینیه صاحب الزمان (عج ) با حضور سخنران مطرح کشوری ، برپایی نمایشگاه آثار امام (ره) ، نصب بنر و ... در سطح شهر وسردرب ادارات و ... اجرا گردد.   روابط عمومی  فرمانداری خاتم

در این جلسه آقای سید ناصر امامی فرماندار شهرستان خاتم ضمن عرض تسلیت رحلت حضزت امام خمینی (ره) و تسلیت قیام 15 خرداد و گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر و یاد و خاطره شهیدان جنگ تحمیلی و 4000 شهید استان و 114شهید شهرستان تصریح کرد همانطور که می دانید امسال سالگرد ارتحال امام (ره) ویژگی خاصی نسبت به سالهای گذشته دارد در سالی که گذشت وقایع تلخی بخصوص بعد از انتخابانت ریاست جمهوری در کشور رخ داد هتک حرمت به ساحت مقدس حضرت امام (ره) و پاره کردن عکس ایشان ، اهانت به اصل ولایت فقیه که امام خمینی تجدید گر این اصل بودند و ...

همچنین علاوه براین شخصیت حضرت امام شخصیتی بسیار بزرگ است شاید هنوز باید وقت بیشتری بگذرد تا شخصیت حضرت امام شناخته شود خیلی ها و حتی خود ما هم فقط جنبه سیاسی حضرت امام (ره) را می شناسیم در صورتی که حضرت امام شخصیت علمی بسیار بزرگی بود و در حوزه های مختلف فقه ، فلسفه ، اصول ، کلام ، شعر و ... آثار بزرگی از ایشان به جای مانده و ناشناخته است .

لذا باید در تبیین اندیشه های حضرت امام (ره) و بیان فداکاری ها و ایثار ایشان حداقل در هفته بزرگداشت ارتحال ایشان برنامه ریزی نمائیم .

البته مردم کشورمان نشان دادند که به بیعتی که با حضرت امام بسته و برای رسیدن به اهداف بزرگ امام همیشه آماده اند و بعد از حوادث سال گذشته دشمنان نظام در خیال معیوبشان فکر حمله نظامی به ایران را می پروراندند اما مردم با راهپیمایی ها ، تجمعات و محکوم نمودن حوادث بعد از انتخابات تمامی نقشه های آنها را نقش بر آب نمودند . لذا وظیفه ی همه ی ماست که در جهت شناساندن تفکر و بینش حضرت امام (ره) به جوانان از هیچ کوششی دریغ نورزیده و نهایت تلاشمان را در بزرگداشت مقام این مرد بزرگ به کار گیریم.

در ادامه جلسه مقرر شد برنامه ریزی لازم جهت اعزام حداقل 200 نفر از زائران حرم مطهر حضرت امام (ره) معمول و در شهرستان نیز برنامه هایی چون برگزاری مسابقه بین دانش آموزان و هنرمندان و دانشجویان ،برگزاری مراسم بزرگداشت در حسینیه صاحب الزمان (عج ) با حضور سخنران مطرح کشوری ، برپایی نمایشگاه آثار امام (ره) ، نصب بنر و ... در سطح شهر وسردرب ادارات و ... اجرا گردد.

 

روابط عمومی  فرمانداری خاتم
آدرس کوتاه :