جلسه برنامه ریزی مراسم ۱۳ آبان روز دانش آموز با حضور سرپرست فرمانداری خاتم و دیگر مسئولین شهرستان خاتم برگزار شد.

جلسه برنامه ریزی مراسم ۱۳ آبان روز دانش آموز با حضور سرپرست فرمانداری خاتم و دیگر مسئولین شهرستان خاتم برگزار شد.


جلسه برنامه ریزی 13آبان در خاتم برگزارشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم در این جلسه ابتدا سرپرست فرمانداری خاتم ضمن خیر مقدم به حاضرین خاطر نشان کرد: امسال با توجه به بخشنامه جدید، روز ۱۳ آبان مراسم به صورت تجمع خواهد بود و راهپیمایی دیگر انجام نخواهد شد .

“غلامرضا عطائی” تصریح کرد: اوج شعار این مراسم مرگ بر آمریکا و انزجار از دشمنان اسلام خواهد بود و همچنین باید اطلاع رسانی لازم انجام شود تا مردم بیشتر در این مراسم شرکت نمایند.

در ادامه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم با بیان اینکه روز ۱۳ آبان روز مبارزه ملی و مبارزه با استکبار جهانی است گفت: همه مردم باید از شیطان بزرگ و بخصوص آمریکا اعلام انزجار کنند و در این روز سه مناسبت مهم وجود دارد از جمله تسخیر لانه جاسوسی آمریکا ، تبعید امام خمینی (ره) به ترکیه و روز دانش آموز که همه مردم باید همت خود را بدست گیرند و تبلیغ کنند تا امت حزب الله در این همایش شکوهمند شرکت نمایند.

“محمد رضا عطائی” اظهار داشت: شرایط امسال ویژه و متفاوت می باشد  از طرفی دولت عوض شده است و از طرف دیگر با مذاکراتی که شکل گرفته در خصوص مسائل هسته ای تاثیری بر انزجار مردم از شیطان بزرگ (آمریکا) نخواهد گذاشت.

وی همچنین افزود: امروز در رابطه با آمریکا و اسرائیل باید شعارمان جدی تر و پر رنگ تر از سال های گذشته باشد و همه باید با اتحاد و همدلی در صحنه حاضر شوند و ثابت کنند که هنوز دست از آرمانهایمان بر نخواهیم داشت.

یحیی نورالدینی مدیر آموزش و پرورش خاتم همچنین در این جلسه اشاره ای به اصول انقلاب اسلامی کرد و گفت: اصل استکبار ستیزی که امام (ره) نیز به آن تاکید داشتند امسال نیز همانند گذشته باید به آن توجه گردد و شعار مرگ بر آمریکا باید به آن تاکید گردد.

در پایان جلسه  پس از بحث و بررسی ، تصمیماتی که اعضای جلسه در خصوص اقداماتی که باید در روز ۱۳ آبان انجام شود را مصوب کردند .