شناسه : 335692

جلسه برنامه ریزی بزرگداشت هفته زن و مقام مادر در خاتم برگزار گردید


سید ناصر امامی فرماندار خاتم در این جلسه ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)تصریح کرد دین اسلام به مقام زن و مادر توجه ویژه ای نموده است وتحکیم خانواده در جامعه اسلامی یکی از نعمتهایی است که ما از ان برخورداریم همانطور که شما مستحضرید در دنیای غرب نهاد خانواده رو به فراموشی نهاده وزن مسیر اصلی خود را فراموش کرده است واز زن به عنوان کالای تبلیغاتی و....استفاده میشود اما دین اسلام احترام ویژهای به مقام زن گذاشته است . فرماندار در ادامه با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمنان و جنگ نرم تصریح کرد متاسفانه دشمنان نظام یکی از اهدافشان سست کردن نهاد خانواده در ایران می باشد و خود مستحضرید که بعضاً رواج بد حجابی و یا بی حجابی در کشور مان گرفته از این هجوم فرهنگی است لذا شما عزیزان می بایست با الگو از حضرت فاطمه الزهرا (س) و با امر به معروف و نهی ازمنکر از رواج فرهنگ غرب در کشورمان جلوگیری نمائید. در پایان مقرر گردیدبرنامه ای همچون جشن ویژه میلاد حضرت زهرا (س) ، برگزاری مسابقه پخت غذاهای محلی ، همایش پیاده روی بانوان ، برگزاری یادواره زنان ایثارگر ، ویزیت رایگان خواهران در روز زن ، چاپ ویژه نامه با موضوع فاطمه شناسی و همسرداری و ... اجرا گردد.                                                                                                                                                                                                                                                      روابط عمومی فرمانداری خاتم

سید ناصر امامی فرماندار خاتم در این جلسه ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)تصریح کرد دین اسلام به مقام زن و مادر توجه ویژه ای نموده است وتحکیم خانواده در جامعه اسلامی یکی از نعمتهایی است که ما از ان برخورداریم همانطور که شما مستحضرید در دنیای غرب نهاد خانواده رو به فراموشی نهاده وزن مسیر اصلی خود را فراموش کرده است واز زن به عنوان کالای تبلیغاتی و....استفاده میشود اما دین اسلام احترام ویژهای به مقام زن گذاشته است .
فرماندار در ادامه با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمنان و جنگ نرم تصریح کرد متاسفانه دشمنان نظام یکی از اهدافشان سست کردن نهاد خانواده در ایران می باشد و خود مستحضرید که بعضاً رواج بد حجابی و یا بی حجابی در کشور مان گرفته از این هجوم فرهنگی است لذا شما عزیزان می بایست با الگو از حضرت فاطمه الزهرا (س) و با امر به معروف و نهی ازمنکر از رواج فرهنگ غرب در کشورمان جلوگیری نمائید.
در پایان مقرر گردیدبرنامه ای همچون جشن ویژه میلاد حضرت زهرا (س) ، برگزاری مسابقه پخت غذاهای محلی ، همایش پیاده روی بانوان ، برگزاری یادواره زنان ایثارگر ، ویزیت رایگان خواهران در روز زن ، چاپ ویژه نامه با موضوع فاطمه شناسی و همسرداری و ... اجرا گردد.

                                                                                                                                                                                                                                                     روابط عمومی فرمانداری خاتم
آدرس کوتاه :