جلسه انتخاب معتمدين اصلي و علي البدل عضو هيات اجرائي انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي در شهرستان خاتم تشكيل شد

جلسه انتخاب معتمدين اصلي و علي البدل عضو هيات اجرائي انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي در شهرستان خاتم تشكيل شدمحمد علي شاه حسيني فرماندار خاتم در اين جلسه با اشاره به برگزاري دوره هاي مختلف انتخابات تصريح كرد جمهوري اسلامي ايران بعد از پيروزي انقلاب به طور ميانگين هر ساله يك انتخابات برگزار كرده است و انشاءا... نهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي نيز با حضور حداكثري مردم به خوبي برگزار خواهد شد .

وي در ادامه افزود پيروزي انقلاب اسلامي ايران در سال 57 به عنوان الگويي براي كشورهاي منطقه محسوب شده و اخيراً كشورهاي اسلامي با الگو گرفتن از حركت انقلابي مردم ايران توانستند بر عليه حاكمان مستبد خود قيام كرده و به پيروزي دست يابند و لذا با توجه به اين حركتها انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي از اهميت بالايي برخوردار بوده و تمامي دشمنان در صدد تحريم ايران اسلامي و حركت رو به جلو كشورمان مي باشند و لذا بايد با حضور حداكثري مردم در نهمين دوره انتخابات تمامي نقشه هاي شوم دشمنان همانند گذشته نقش برآب شده و جمهوري اسلامي ايران هر روز با قدرت بيشتري پله هاي ترقي را طي نمايد .

فرماندار در پايان از معتمدين شهرستان خواست با كمال بي طرفي و با تمام توان خود زمينه حضور حداكثري مردم به منظور حضور در انتخابات مجلس شوراي اسلامي را فراهم نموده تا انشاا... شاهد انتخاباتي باشكوه در استان و شهرستان خاتم باشيم .

در ادامه پس از راي گيري از بين معتمدين شهرستان 8 نفر به عنوان معتمدين اصلي و 5 نفر به عنوان اعضاي       علي البدل عضو هيات اجرائي انتخابات نهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي انتخاب شدند.