جلسه آموزشی کاربران شبکه دولت با حضور نماینده های ادارات خاتم درمحل فرمانداری این شهرستان برگزارشد

جلسه آموزشی کاربران شبکه دولت با حضور نماینده های ادارات خاتم درمحل فرمانداری این شهرستان برگزارشد


جلسه آموزسی کاربران شبکه دولت در شهرستان خاتم برگزارشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم "غلامرضا عطائی "سرپرست فرمانداری خاتم  دراین جلسه ضمن گرامیداشت  هفته پژوهش و با اشاره به اینکه پژو هش از اساسی ترین نیازهای کشور برای دستیابی به رشد و پیشرفت است ، تصریح کرد:پژوهش شاهراه ورود به نوآوری و شکوفائی است که می تواند مسیر رشد به توسعه دربخش های مختلف را هموارسازد

وی درادامه  از مزایای را ه اندازی شبکه دولت را ، امنیت بالا نام برد و افزود: شبکه دولت با هدف حذف مکاتبات کاغذی و تبدیل آنها به مکاتبات الکترونیکی راه اندازی شده است.

"محمدحسین زاع،"مسئول شبکه دولت استان  در این جلسه خاطرنشان کرد:به حول و قوه الهی و با همت و تلاش همکارانمان در مجموعه فناوری اطلاعات استانداری و فرمانداری‌ها، پس از سه سال کار و پیگیری مداوم، امکان برقراری ارتباط الکترونیک بین تمامی ادارات در سراسر استان یزد فراهم شده است و هم‌اکنون بیشتر ادارات دولتی در استان به این شبکه امن و پایدار متصل هستند.

زارع با اشاره به اتصال 38 اداره شهرستان خاتم به این شبکه خبرداد وافزود:در حال حاضر امکان ارسال مکاتبات اداری از طریق این شبکه فراهم شده است و در آینده خدماتی که از این شبکه ارائه خواهد شد، گسترش می‌یابد.

 مسئول شبکه دولت همچنین در این جلسه به آموزش مراحل نصب، راه‌اندازی و نحوه استفاده از این سامانه پرداخت.

در ادامه جلسه، نیز محمد مهدی سید پناه کارشناس فناوری اطلاعات فرمانداری خاتم به ارائه گزارشی از روند اجرایی این پروژه در شهرستان پرداخت.