توجه به سمن‌ها در اولویت فرمانداری خاتم است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری خاتم گفت: در راستای اجرای سیاست‌های دولت یکی از اولویت‌های اصلی ما در شهرستان توجه ویژه به فعالیت سمن‌ها و افزایش تعداد تشکل‌های مردم نهاد است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم :جلسه هم اندیشی فرهنگی، هنری، اجتماعی این شهرستانبه ریاست میر بهبودی و باحضورشهردار،اعضای شورای اسلامی شهرو سایر مسئولین برگزارگردید.

  میربهبودی با اشاره به به اهمیت سازمان های مردم نهاد اظهار کرد: این تشکل ها به عنوان پل ارتباطی بین مسئولان و مردم می توانند در حوزه های مختلف با توانمندسازی افراد جامعه در جهت توسعه کشور کمک کنند.
وی ادامه داد: در راستای اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید یکی از اولویت های اصلی ما در شهرستان توجه ویژه به فعالیت سمن ها و افزایش تعداد تشکل های مردم نهاد است که در سال جاری تعداد هفت سمن در حوزه های اجتماعی، فرهنگی، حمایتی و خیری در سطح شهرستان در جلسه هیات نظارت بر تاسیس و فعالیت سازمان های مردم نهاد مورد تایید قرارگرفت و تعدادی درخواست نیز در دست بررسی است که در جلسه بعدی هیات نظارت مطرح خواهد شد.
ایشان همچنین از مسئولان انجمن های حاضر در جلسه خواست با استعدادیابی و شناسایی اشخاص نخبه و صاحب فکر و اندیشه در حوزه فعالیت خود مشکلات را شناسایی و با ارائه راهکار در رفع مشکلات تلاش نمایند و فعالیت بیشتری از خود نشان دهند تا با حمایت و نظارت بخش دولتی شاهد اقدامات مثبت و تاثیرگذاری به خصوص در حوزه فرهنگی در سطح شهرستان باشیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان خاتم در پایان این نشست به سوالات افراد حاضر در جلسه پیرامون مسائل شهرستان پاسخ داد