تنها راه نجات انسان از بلا ها در عصر ارتباطات تمسک به ولایت فقیه است

تنها راه نجات انسان از بلا ها در عصر ارتباطات تمسک به ولایت فقیه است


امام جمعه موقت هرات:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم "حجت الاسلام غلام رضا محمودی" امام جمعه موقت هرات در خطبه های نماز جمعه بابیان اینکه ما در عصر ارتباطات باید بتوانیم خود و فرزندانمان را از بلاها حفط کنیم گفت:تنها راه نجات کل مسلمانان استفاده از عقل و تمسک جستن به قرآن است.

حجت الاسلام محمودی اظهار داشت: باتوجه به قرآن مجید و نبوت و ادله عقلی پی می بریم که بعد از پیامبر جامعه اسلامی نیازمند رهبر است و هیچ گاه خداوند بندگان خود را بدون سرپرست رها نمی کند.

وی افزود:حال در این برهه از زمان که ما در عصر غیبت امام زمان(عج) به سر می بریم باید براساس روایات از ولی فقیه جامع الشرایط پیروی کنیم .

امام جمعه موقت هرات با بیان اینکه عدم پیروی از دستورات ولی فقیه در عصر غیبت شرک است گفت:یکی از مصادیق پیروی نکردن از ولایت فقیه رخ دادن فتنه ۸۸ و کشته شدن عده ای از افراد بیگناه است .

حجت الاسلام محمودی بابیان اینکه امروز در دوران سیاه جامعه بشری و روزگار دوری از اخلاق و معنویت هستیم گفت:تنها انسان هایی نجات می یابند که به قرآن،ائمه اطهار و ولی فقیه تمسک می جویند.

امام جمعه موقت هرات از مسئولین فرهنگی و نظامی شهر خواست تا اجازه ندهند صدایی جز صدای قرآن در شهر پهن نشود و ما انتظار داریم هرچه سریعتر با معضلات اجتماعی ناشی از بلند شدن صدای ارگ و موسیقی حرام در شهر برخورد کنند.

حجت الاسلام محمودی افزود:جلساتی که پیرامون مشکلات فرهنگی برگزار می شود باید کاربردی باشد در غیر این صورت این قیبل جلسات اسراف بیت المال است.