تقویت فرهنگ اسلامی را در گرو استفاده از ظرفیت‌های قرآنی برشمرد

تقویت فرهنگ اسلامی را در گرو استفاده از ظرفیت‌های قرآنی برشمرد


فرماندار خاتم ؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری "محمد علی شاه حسینی"  ترویج قرآن و برنامه‌های قرآنی را یکی از مهم‌ترین اولویت‌های فرهنگی جامعه برشمرد و افزود: این مهم نیاز به سرمایه‌گذاری دارد و همه دستگاه‌ها باید در این زمینه پای کار باشند.

وی خاطر نشان کرد: باید برای تقویت فرهنگ اسلامی در جامعه از ظرفیت‌های قرآنی استفاده شود و در این راستا توجه به مسایل فرهنگی و امور قرآنی در اولویت  قرار دارد.

شاه حسینی برگزاری جشنواره قرآن درشهرستان خاتم را یک رویداد فرهنگی  دراین شهرستان دانست و آمادگی خودرا جهت هرچه بهتر برگزارشدن این محفل نورانی اعلام کرد و اظهار امیدواری کرد : انشاء ا... با برنامه ریزی این جشنواره آسمانی به نحو احسن درشهرستان خاتم برگزارشود.

درادامه این جلسه "حجت الاسلام  والمسلمین علی سلطانی" مسئول نمایندگی  ولی فقیه درجهاد کشاورزی استان هم  با اشاره به اینکه  انشا ء ا..انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری  با حضور حماسی مردم انجام خواهد شد از برگزاری جشنواره قرآن در شهرستان خاتم با حضور عده ای از قاریان کشوری و استانی  در تیرماه سالجاری از سوی جهادکشاورزی  خبرداد و افزود: هر کدام از عزیزانی که نوآوری و تازه های قرآنی داشته باشند از آنها استفاده خواهیم کرد.

وی  از مسئولین جهادکشاورزی خواست برای تقویت فرهنگ قرآنی تلاش کنند که کشاورزان  نیز از این فرصت قرآنی استفاده کنند.

حجت االاسلام والمسلمین سلطانی در پایان خاطر نشان‌کرد: برای تعمیق و گسترش فرهنگ قرآن، باید بسیار تلاش شود تا این فرهنگ نهادینه شود و در تمام سطح جامعه گسترش یابد.