شناسه : 338972

تقدیر مدیر کانون پرورش فکری استان یزد از خیر اهداکننده زمین مرکز خاتم


  اعضا و مربيان مركز خاتم با حضور مدیر کانون استان یزد و بخشدارمركزي شهرستان خاتم ، یاد و خاطره مرحوم حاج اكبر دهقان منگابادي را گرامی داشتند.  به گزارش روابط عمومي فرمانداري خاتم  اعضا و مربیان مرکز خاتم با برگزاری جشنی، یاد و خاطره مرحوم حاج اکبر دهقان منگابادی و فرزند بزرگوارش مرحوم عباس دهقان منگابادی را در حضور خانواده ایشان گرامی داشتند . مرحوم حاج اکبر دهقان در سال 1381 زمینی به مساحت 1200 متر مربع را واقع در بلوار شهید ابویی – خیابان ساحل، به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اهدا کرد. وی دارای سه فرزند بوده و تمام عمر خود را به کار کشاورزی مشغول بوده است. در این مراسم که با حضور مسوولین شهرستان و استان، در سالن نمایش مرکز خاتم برگزار شد، مدیر کانون استان یزد با بیان یک خاطره، کار نیک مرحوم حاج اکبر دهقان منگابادی را ارج نهاد و آن‌را باقیات‌الصالحات ایشان و خانواده محترمشان ذکر نمود. "علیرضا جلالی " در ادامه با اهدای لوح تقدیر و هدیه از زحمات خانواده محترم دهقان منگابادی تقدیر و تشکر نمود. لازم به ذكر است مرکز خاتم برنامه‌های ویژه‌ای را برای این مراسم طراحی و اجرا نمود. اجرای سرود کتاب و نمایش عروسکی شکوه آفرینش توسط اعضای مرکز، نی نوازی گروه سنتی پیشکسوتان هرات، سرود محلی اینجا شهر خاتم است و قصه گویی عضو مرکز خاتم از دیگر برنامه‌های این مراسم بود .        

 اعضا و مربيان مركز خاتم با حضور مدیر کانون استان یزد و بخشدارمركزي شهرستان خاتم ، یاد و خاطره مرحوم حاج اكبر دهقان منگابادي را گرامی داشتند.

 به گزارش روابط عمومي فرمانداري خاتم  اعضا و مربیان مرکز خاتم با برگزاری جشنی، یاد و خاطره مرحوم حاج اکبر دهقان منگابادی و فرزند بزرگوارش مرحوم عباس دهقان منگابادی را در حضور خانواده ایشان گرامی داشتند .
مرحوم حاج اکبر دهقان در سال 1381 زمینی به مساحت 1200 متر مربع را واقع در بلوار شهید ابویی – خیابان ساحل، به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اهدا کرد.
وی دارای سه فرزند بوده و تمام عمر خود را به کار کشاورزی مشغول بوده است.
در این مراسم که با حضور مسوولین شهرستان و استان، در سالن نمایش مرکز خاتم برگزار شد، مدیر کانون استان یزد با بیان یک خاطره، کار نیک مرحوم حاج اکبر دهقان منگابادی را ارج نهاد و آن‌را باقیات‌الصالحات ایشان و خانواده محترمشان ذکر نمود.
"علیرضا جلالی " در ادامه با اهدای لوح تقدیر و هدیه از زحمات خانواده محترم دهقان منگابادی تقدیر و تشکر نمود.
لازم به ذكر است مرکز خاتم برنامه‌های ویژه‌ای را برای این مراسم طراحی و اجرا نمود. اجرای سرود کتاب و نمایش عروسکی شکوه آفرینش توسط اعضای مرکز، نی نوازی گروه سنتی پیشکسوتان هرات، سرود محلی اینجا شهر خاتم است و قصه گویی عضو مرکز خاتم از دیگر برنامه‌های این مراسم بود .

 

 

 

 

آدرس کوتاه :