تقدير سرپرست فرمانداري خاتم از حضور پرشور مردم شهرستان در راهپيمايي روز جهاني قدس

تقدير سرپرست فرمانداري خاتم از حضور پرشور مردم شهرستان در راهپيمايي روز جهاني قدسغلامرضا عطايي روز قدس را روز اعلام انزجار از استعمار، استکبار و صهيونيزم و حمايت از مردم زجر کشيده فلسطين اعلام کرد و افزود:  اسرائيل اين غده سرطاني که آرامش منطقه و جهان را به هم ريخته است بايد از روي زمين محو شود و حاميان اين رژيم جعلي نيز بايد محاکمه شوند.

وي موج بيداري اسلامي و پيوند آن با روز جهاني قدس را مبارک توصيف کرد و ادامه داد: بيداري اسلامي نشات گرفته از انقلاب اسلامي ايران است.

 

متن پيام به شرح  ذيل مي باشد.

باسمه تعالي

مردم شريف و ولايت مدار شهرستان خاتم

ضمن قبولي طاعات و عبادات در ماه پرخير و بركت رمضان  ،از حضور پرشور و گسترده و توفنده شما مردم شريف و شهيد پرور در راهپيمائي روز جهاني قدس و حمايت از مقاومت اسلامي و انتقاضه ملت مظلوم فلسطين و همچنين حمايت از بيداري اسلامي كشورهاي منطقه  كه از آموزه هاي جاودان و عزت بخش رهبر كبير انقلاب اسلامي و ولي امر مسلمين و مقام عظماي و لايت –حضرت امام خامنه اي (مدظله العالي )تاسي گرفته تقدير و تشكر مي نمايم. اميد است اين حضور آگاهانه  مقدمه و تعجيل در فرج گمشده دلها حضرت بقيه ا... الاعظم (عج) و رهايي بخش امت اسلام و آزادگان جهان از چنگال استكبار جهاني و ر‍‍ژيم غاصب و منفور صهيونيست باشد. انشاا...

سرپرست فرمانداري خاتم

غلامرضا عطايي

90/06/05