شناسه : 1469839
همزمان با گرامیداشت یوم ا..13آبان

تاکید سرپرست فرماندار ی خاتم به برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم یوم الله 13 آبان


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم " غلامرضا عطائی" افزود : اينك به يمن اين يوم ا... كه با سه رويداد مهم تاريخي از جمله تبعيد حضرت امام خميني (ره) به تركيه در سال 31 آبان 1343 – كشتار دانش آموزان در 13 آبان 1357 در دانشگاه تهران و تسخير سفارت آمريكا در 13 آبان 1358 روبرو مي باشد ، هر كدام توانسته اند نقش مهمي در شكل دادن به حركت آرماني و اصيل انقلاب اسلامي به سوي سعادت را ايفا نمايند . سرپرست فرمانداری خاتم تاکید کرد :دانشجویان ،دانش آموزان و قشرهای مختلف مردم درروز مبارزه با استکبار جهانی منسجم و باشکوهتر از قبل دراین مراسم شرکت نمایند. وی همچنین تصریح کرد :مراسم ضد استكباري در شهرستان خاتم به صورت تجمع و با عظمت خاصي در محل مسجد جامع هرات   برگزار مي گردد .
همزمان با گرامیداشت یوم ا..13آبان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم " غلامرضا عطائی" افزود : اينك به يمن اين يوم ا... كه با سه رويداد مهم تاريخي از جمله تبعيد حضرت امام خميني (ره) به تركيه در سال 31 آبان 1343 – كشتار دانش آموزان در 13 آبان 1357 در دانشگاه تهران و تسخير سفارت آمريكا در 13 آبان 1358 روبرو مي باشد ، هر كدام توانسته اند نقش مهمي در شكل دادن به حركت آرماني و اصيل انقلاب اسلامي به سوي سعادت را ايفا نمايند .

سرپرست فرمانداری خاتم تاکید کرد :دانشجویان ،دانش آموزان و قشرهای مختلف مردم درروز مبارزه با استکبار جهانی منسجم و باشکوهتر از قبل دراین مراسم شرکت نمایند.

وی همچنین تصریح کرد :مراسم ضد استكباري در شهرستان خاتم به صورت تجمع و با عظمت خاصي در محل مسجد جامع هرات  برگزار مي گردد .

آدرس کوتاه :