بیش از ۱۵۰ هزار نفر از جاذبه‌های تاریخی خاتم بازدید کردند

بیش از ۱۵۰ هزار نفر از جاذبه‌های تاریخی خاتم بازدید کردند  به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم: فرجام فاضلی فرماندار و رئیس ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان  گفت: با توجه به برگزاری جلسات متعدد ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی در قبل از نوروز و هماهنگی‌های بین دستگاهی، خوشبختانه آمادگی کاملی در سطح شهرستان بوجود آمد که باعث شد با تبلیغات شایسته بازدید از شهرستان و مواریث تاریخی و جاذبه های گردشگری آن از مرز 150 هزار نفر عبور کند که نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.
این در حالی است که اسکان در این شهرستان 12237 نفر شب بوده که در مدارس و مهمانسرای فرهنگیان و ادارات و نصب چادر در مکان‌های تعیین شده بوده و همچنین تعداد 62264 نفر از آثار طبیعی شهرستان و تعداد 113460 نفر هم از آثار تاریخی و بناهای ارزشمند سطح شهرستان بازدید داشته اند.
فاضلی ضمن تشکر از مردم خوب و مهمان نواز شهرستان خاتم اظهار داشت :هر چند بارش‌ها و نزولات آسمانی که جای شکر دارد کمی وضعیت را برای مسافران نوروزی سخت کرده بود ولیکن تمام تلاشمان را بکار بستیم تا مسافران نوروزی شهرستان تاریخی خاتم را با خاطره ای خوش ترک کنند.
وی گفت با بررسی نقاط ضعف و قوت تلاش می‌کنیم سال آینده با مرتفع نمودن آنها مسافران بیشتری را به این شهرستان دعوت و رسم میزبانی و مهمان‌نوازی بیش از پیش بجا بیاوریم.
در پایان فاضلی از زحمات و تلاش‌ها و هماهنگی‌های خوب و منظم اعضای ستاد تسهیلات سفرهای شهرستان بویژه آقای  قدیریان دبیر ستاد و بالاخص مردم مهمان نواز و خونگرم شهرستان تشکر و قدر دانی کرد.