بیانیه فرماندار خاتم به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر

بیانیه فرماندار خاتم به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهرفتح خرمشهر در سوم خرداد سال 61 برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی است این حماسه بزرگ باعث گردید تمامی معادلات و نقشه های شومی که دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی  در سر می پروراندند بر هم خورده و نگرانی بزرگی از قدرت و یکپارچگی مردم ایران برای آنها ایجاد شود .
سوم خرداد حکایت جاودانه فرزندان دلیر خمینی کبیر (ره) و وارثان و قهرمانان خطه ایران است که با نثار جان خود غیر ممکن ها را ممکن ساختند .
آری دشمنان نظام در راس آن ها آمریکای جنایتکار به خیال واهی خود گمان می بردند که می توانند با جنگ عزم راسخ ملت ایران را خدشه دار نمایند و با حمایت همه جانبه از صدام ملعون خرمشهر را اشغال نموده قصد پیشروی در خاک ایران عزیز را داشتند اما با مقاومت و پایمردی رشید مردان و زنانی رو به رو شدند که در لبیک به پیشوا و دفاع از دین و آئین خود جان خود را فدا کردند و پس از 35 روز مقاومت و ایثار آن ها را از خاک ایران بیرون رانده و خرمشهر قهرمان را آزاد نمودند .
اینک در آستانه بیست و هشتمین سالگرد این حماسه عظیم و به یادماندنی ضمن گراميداشت یاد و خاطره آن عزیزان که در جریان این مقاومت حماسه آفریدند فرا رسیدن این روز بزرگ (روز مقاومت ،ایثار و پیروزی) را به ملت قهرمان و انقلابی ایران و تمامی سربازان این مرز و بوم تبریک عرض نموده و بار دیگر با خود عهد می بندیم که با آمادگی کامل ، گوش به فرمان رهبر عزیزمان حضرت آیت ا.. العظمی خامنه ای هرگز اجازه هیچگونه تعرض و تجاوز احتمالی از طرف بیگانگان علیه جمهوری اسلامی ایران را نخواهیم داد ./

سید ناصر امامی ميبدي

فرماندار خاتم