شناسه : 336662

بيانيه فرماندار شهرستان خاتم به مناسبت يوم‌ا... 22بهمن


این روزها يادآور رشادت‌ها و جوانمردي‌هاي زنان و مردان مسلماني است كه به رهبري عالمي بزرگوار و مجاهدي نستوه در مقابل ظلم و جور طاغوت به پا خواستند و با تمام وجود شعار «استقلال و آزادي، جمهوري اسلامي» سردادند تا ايران اسلامي به الگويي براي تمام آزادانديشان جهان براي رهايي از استبداد و حركت به سمت حكومت الهي و مردمي تبديل شود.

و امروز به وضوح نتايج اين انقلاب مبارك در تمام دنيا مشاهده مي‌شود و به لطف و مدد الهي دولت‌ها و حكومت‌هاي غير مردمي يكي پس از ديگري رو به اضمحلال و نابودي هستند.

راهپيمايي روز 22 بهمن نيز نماد وحدت مردم ايران در پاسداشت از روش‌هاي اصيل انقلاب و بيعت مجدد با آرمان‌هاي امام راحل و ولي فقيه زمان، رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت الله خامنه‌اي مدظله العالي است كه همه مردم از هر نوع سليقه و تفكر دوشادوش هم در اين نمايش وحدت ملي حضور خواهند داشت.

مجموعه فرمانداری شهرستان خاتم  نيز ضمن اعلام حضور در اين راهپيمايي عظيم از تمام آحاد جامعه به خصوص مردم شریف شهرستان خاتم دعوت میکند مي‌كند تا همراه با ديگر هموطنان بار ديگر وفاداري خود به نظام و انقلاب را به اثبات برسانند و با حضور پرشور و نشاط خود در این روز عزیز و گرامی بار دیگر صلابت و اقتدار ایران عزیز را به رخ جهانیان بکشند.

محمد علي شاه حسيني

فرماندار شهرستان خاتم

آدرس کوتاه :