بيانيه فرماندار شهرستان خاتم به مناسبت روز قدس

بيانيه فرماندار شهرستان خاتم به مناسبت روز قدسفرماندار شهرستان خاتم در بيانيه اي ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذارجمهوری اسلامی ایران با تاسی از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، از مردم هميشه در صحنه و مؤمن شهرستان خاتم خواست با حضور یکپارچه فریاد رسای خود را درحمایت از ملت ستمدیده فلسطین وبيزاري از اسرائيل غاصب  به گوش جهانیان برسانند، در این بیانیه آمده است روز جهانی قدس ، روز اسلام و حکومت اسلامی، روز عدالت خواهی مردم مظلوم فلسطین از چنگال صهیونیست غارتگر است .

ايشان در این بیانیه می افزاید: نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس از سوی امام راحل (ره) سال هاست که موجب هراس صهیونیست و استکبار جهانی شده است و در اين روز  باید پرچم آزادی خواهی ملت غیور ایران در سراسر دنیا برافراشته شود و همه دولت های زورگو بدانند كه مردم ما با تمامی توان حامی مستضعفان و محرومان دنیا هستند.

لذا لازم است همگان در اين وظيفه مهم ديني شرکت كنند تا ضيافت الهي يعني روزه ماه مبارک رمضان را با اين وحدت ميداني ايراني بدرقه كرده و به استقبال عيد بزرگ فطر که جامعه جهاني اسلام  بشتابند .

شايان به ذكر است كه مراسم راهپيمايي در مركز شهرهاي هرات و مروست و مراكز دهستان هاي بخش مركزي و بخش مروست برگزار مي گردد.