شناسه : 353202

بيانيه فرماندار خاتم به مناسبت 16 آذرماه روز دانشجو


16 آذر ياد آور حماسه افريني هاي دانشجوياني بود كه با شهادت خود روح مبارزه با استبداد را حركتي تازه بخشيد و موج تازه اي را در مبارزات مردم عليه طاغوت ايجاد نمود .

دانشگاه به لحاظ جايگاه علمي و حساس خود در مبارزه با زياده خواهي زورمندان همواره مورد توجه كانون هاي قدرت بوده است اگر دوران گذشته انقلاب را مرور كنيم نقش دانشجو را به عنوان منشا تحولات مبارك و سرنوشت ساز شاهديم كه با تبعيت از بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران خميني كبير (ره) و با پيروي از ارزشهاي اسلامي توانستند با بصيرت و اگاهي در مقابل زورگويان ايستاده و به پيروزي دست يابند . به دليل نقش موثر دانشگاه و دانشجو دشمنان قسم خورده انقلاب با نفوذ در جنبشهاي دانشجويي سعي در منحرف نمودن اين حركتها و تغيير مسير اصلي آن نموده اند لذا در اين برهه حساس كنوني تاريخ كشورمان تمامي دشمنان شرق و غرب كه چشم ديدن جمهوري اسلامي ايران و پيشرفتهاي آنها در زمينه هاي مختلف علمي را نداشته و با تحريك گروهكهاي داخلي بخصوص حركتهاي دانشجويي سعي در ايجاد ناامني و انحراف مسير اصلي انقلاب نموده اند مي طلبد كه دانشجويان عزيز با آگاهي و بصيرت و با تبعيت از فرمايشات اخير مقام معظم رهبري حضرت ا.. خامنه اي مدظله العالي خود را براي مقابله با جنگ نرمي كه عليه جمهوري اسلامي ايران راه انداخته و برنامه ريزي نموده آماده كرده و به نقش دشمن ستيزي خود در اين سنگر عظيم ادامه دهند .

در پايان اينجانب اين روز بزرگ و تاريخي را به كليه دانشجويان و فرهيختگان جمهوري اسلامي ايران بالاخص دانشجويان و فرهيختگان استان يزد مخصوصا" دانشجويان شهرستان خاتم تبريك عرض نموده و از خداوند متعال براي اين عزيزان سلامتي و موفقيت را مسالت مي نمايم .

 

 

 سيد ناصر امامي ميبدي

                                                                                                                                                                                                      فرماندار خاتم

آدرس کوتاه :