بيانيه فرماندار خاتم به مناسبت فرا رسيدن عيد سعيد غدير خم

بيانيه فرماندار خاتم به مناسبت فرا رسيدن عيد سعيد غدير خمقال رسول ا...

( من كنت مولاه فهذا علي مولا )

رخداد غدير در ذي الحجه سال دهم هجري تنها يك واقعه تاريخي نيست غدير ، تنها نام يك سرزمين نيست غدير يك تفكر است غدير سرچشمه جوشان ولايت است در اين روز بزرگ پيك وحي بر رسول خدا (ص) نازل شد و از جانب خدا پيام آورده شد اي رسول آنچه از طرف پروردگارت بر تو نازل شده به گوش مردم برسان و اگر چنان نكني رسالت اورا ابلاغ نكرده اي و خداوند تو را از گزند مردمان حفظ خواهد كرد و از آنجا بود كه پيامبر بزرگ اسلام بدستور پروردگار خود حضرت علي (ع) را به عنوان جانشين خود به مردم معرفي كرد.

آري اين عيد از عطيه هاي بزرگ الهي و مفتاح رستگاري است و بدون هيچ اغراقي ماندگارترين سرور شادماني تاريخ بشر محسوب شده و نشانه اي از تداوم خط نبوت روز اكمال دين ، اتمام نعمت و موجبات خشنودي خداست .

اينجانب ضمن تبريك و تهنيت عيد سعيد غدير خم به ملت مسلمان و ولايت مدار استان يزد ، بويژه به مردم متدين ، ديندار و ولايت مدار شهرستان خاتم اميدوارم با استعانت از درگاه حق تعالي توفيق درك ظهور پرفروغ حضرت ولي عصر (عج) و استمرار ولايت مقام معظم رهبري حضرت آيت ا... خامنه اي (مدظله العالي ) را تا ظهور منجي عالم بشريت بر همه ما و شيعيان راستين راه علي (ع) عنايت فرمائيد.

سيد ناصر امامي

فرماندارشهرستان خاتم