شناسه : 351532

بيانيه فرماندار خاتم به مناسبت سوم خرداد ماه سالروز آزاد سازي خرمشهر


باسمه تعالي هرچند سراسر تاریخ ایران عزیز، سرشار از پایمردی، رشادت و فداکاری پهلوانان، قهرمانان و مردان و زنانی است که با دلاوری و غیرت از خود اسطوره ساخته‌اند؛ اما این حماسه فتح خرمشهر است که همچون زمردی درخشان، نه تنها در تاریخ ایران سرافراز، که در تمام تاریخ دنیا، شورآفرینی می‌کند . آزادسازي خرمشهر تجلي قدرت لايزال الهي بود كه به دست تواناي مردم خدا جو و مومن، با اقتدا به مولاي متقيان(ع) و با رمز «علي ابن ابيطالب (ع)» به نام مقدس «بيت المقدس» ظهور كرد . امروز نيز هوشياري نيروهاي مسلح و فرزندان اين مرز و بوم به رهبري و زعامت رهبر فرزانه انقلاب توطئه هاي قدرتهاي استکباري، عليه ايران اسلامي را نقش بر آب کرده و در سايه وحدت و يکدلي، آحاد مدافعان ميهن اسلامي و ملت قهرمان ايران چون فولاد آبديده در برابر تمامي زياده خواهان چون دژي استوار ايستاده تا همچون گذشته حريم مقدس جمهوري اسلامي ايران و دستاوردهاي گرانبهاي آن از تجاوز اهريمنان مصون بماند. اينك در آستانه بيست و نهمين سالروز   اين حماسه عظيم و به ياد ماندني ضمن   گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان اسلام و ایثارگران عزیز در حماسه فتح خرمشهر، سوم خرداد، سالروز مقاومت و پیروزی را به محضر رهبر معظم انقلاب و همه آحاد مردم کشورمان و به ویژه خطه شهيد پرور و ولايتي   خاتم   تبریک و تهنیت عرض مي نمايم. سيد ناصر امامي ميبدي فرماندار خاتم

باسمه تعالي

هرچند سراسر تاریخ ایران عزیز، سرشار از پایمردی، رشادت و فداکاری پهلوانان، قهرمانان و مردان و زنانی است که با دلاوری و غیرت از خود اسطوره ساخته‌اند؛ اما این حماسه فتح خرمشهر است که همچون زمردی درخشان، نه تنها در تاریخ ایران سرافراز، که در تمام تاریخ دنیا، شورآفرینی می‌کند.

آزادسازي خرمشهر تجلي قدرت لايزال الهي بود كه به دست تواناي مردم خدا جو و مومن، با اقتدا به مولاي متقيان(ع) و با رمز «علي ابن ابيطالب (ع)» به نام مقدس «بيت المقدس» ظهور كرد.

امروز نيز هوشياري نيروهاي مسلح و فرزندان اين مرز و بوم به رهبري و زعامت رهبر فرزانه انقلاب توطئه هاي قدرتهاي استکباري، عليه ايران اسلامي را نقش بر آب کرده و در سايه وحدت و يکدلي، آحاد مدافعان ميهن اسلامي و ملت قهرمان ايران چون فولاد آبديده در برابر تمامي زياده خواهان چون دژي استوار ايستاده تا همچون گذشته حريم مقدس جمهوري اسلامي ايران و دستاوردهاي گرانبهاي آن از تجاوز اهريمنان مصون بماند.

اينك در آستانه بيست و نهمين سالروز  اين حماسه عظيم و به ياد ماندني ضمن  گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان اسلام و ایثارگران عزیز در حماسه فتح خرمشهر، سوم خرداد، سالروز مقاومت و پیروزی را به محضر رهبر معظم انقلاب و همه آحاد مردم کشورمان و به ویژه خطه شهيد پرور و ولايتي  خاتم  تبریک و تهنیت عرض مي نمايم.

سيد ناصر امامي ميبدي

فرماندار خاتم

آدرس کوتاه :