بيانيه فرماندار خاتم به مناسبت روز قوه قضاييه

بيانيه فرماندار خاتم به مناسبت روز قوه قضاييه7 تير سالروز شهادت مظلومانه آيت ا... دكتر بهشتي و 72 تن از ياران با وفاي امام خميني (ره) به دست منافقين كوردل به نام روز قوه قضائيه نامگذاري شده است. دشمنان نظام و در راس آنها آمريكاي جنايتكار از همان اوايل انقلاب با ترور شخصيتهاي بزرگي همچون شهيد بهشتي سعي در فرو پاشي نظام را داشتند اما ايران اسلامي مهد پرورش بزرگ مرداني است كه هرگز با شهادت يكي از اين عزيزان خلاءاي را احساس نكرده و هر روز بر قدرت و توان خود در عرصه هاي مختلف بخصوص در زمينه هاي امنيتي و قضايي افزوده است.

و اين در حالي است كه جهان غرب پس از گذشت نزديك به 32سال از  پيروزي انقلاب هر روز ايران را به تروريست ونقص حقوق بشر متهم مي كند وبه بهانه هاي مختلف سعي درمخدوش نمودن چهره ايران درجوامع بين المللي نموده است اما مردم دنيا خود شاهد تهاجم وترور اين مستكبرين  وحاميان آنها به كشورهاي جهان مي باشند .

حمله آمريكا به كشورهاي عراق و افغانستان به بهانه هاي ايجاد امنيت ، كشتار مردم بي گناه فلسطين و ... گوشه هايي از نقص حقوق بشر و ترور مردم  اين كشورها مي باشد.

و اين اقدام نه تنها امنيت را براي اين كشورها در پي نداشته بلكه هر روز شاهد انفجار هاي پي در پي و كشتار مردم بي گناه اين كشور ها مي باشيم اما ايران اسلامي با اتكال به قدرت لايزال الهي و بدون هيچگونه نيازي به كشورها ي بيگانه و به همت بزرگ مرداني همچون شهيد بهشتي و با تدابير حكيمانه رهبر معظم انقلاب حضرت آيت ا... خامنه اي مدضله العالي و زحمات و تلاشهاي قوه قضاييه در جلوگيري از وقوع جرم و جنايت و برخورد با متخلفين و ... بر امنيت خود افزوده است . لذا جا دارد اين روز بزرگ را به تمامي مسئولين ، قضات و كاركنان محترم اين نهاد تبريك و تهنيت عرض نموده و از درگاه حق تعالي سلامتي و موفقيت اين عزيزان را در پيشبرد اهداف عاليه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران مسالت نمايم.

سيد ناصرامامي ميبدي

فرماندار شهرستان خاتم