بيانيه فرماندار خاتم به مناسبت روز تربيت بدني

بيانيه فرماندار خاتم به مناسبت روز تربيت بدنيورزش نقش اساسی درسلامت جامعه دارد بطوری که با گسترش ورزش می توان از آسیبهای اجتماعی و بیماریهای مختلف که هزینه های بسیاری برای کشور دارد جلوگیری نمود و باعث افزايش شادابی و نشاط مردم و کاهش استرس در محل کار وزندگی گردید. ورزش امروزه در جهان به وسیله ای مبدل شده که انسان ها را با هم آشنا کرده و بین آن ها پیوندي انساني و برادرانه برقرار می کند و مهمترین هدف و وظیفه ورزش همین است ایجاد مودت و دوستی بین ورزشکاران که هر چند در میدان رقیب هم هستند اما در خارج از میدان به عنوان رفیق همدیگر می باشند .

اینجانب 26 مهرماه روز تربیت بدنی و ورزش را به همه ورزشکاران و ورزش دوستان و مسئولین دلسوز و پرسنل محترم سازمان تربیت بدنی تبریک گفته و آرزوی موفقیت در عرصه های مختلف زندگی بخصوص عرصه قهرمانی را دارم و در این سال که توسط مقام معظم رهبری به سال همت مضاعف و کار مضاعف نامگذاري گردیده از کلیه مسئولین استانی و شهرستانی تربیت بدنی که با تلاش و همت مضاعف خود شاهد افتتاح و بهره برداری رسیدن پروژه ها در سطح شهرستان باشیم.

امامي در بخش ديگري از اين بيانيه از تاخير در اجراي پروژه استخر هرات و زورخانه مروست و عدم شروع به كار احداث سالنهاي ورزشي مصوبه سفر دوم در سطح شهرستان گلايه كرد و افزود در این سال که توسط مقام معظم رهبری به سال همت مضاعف و کار مضاعف نامگذاري گردیده از کلیه مسئولین استانی و شهرستانی تربیت بدنی ميخواهم تلاش كنند تا با تلاش و همت مضاعف شاهد افتتاح و بهره برداری رسیدن پروژه ها در سطح شهرستان باشیم.

وي در پايان افزوده است از همه ورزشكاران رشته هاي مختلف ورزشي كه با وجود كمبود امكانات و محروميت براي شهرستان در عرصه هاي استاني و ملي و حتي بين المللي افتخار آفريده اند صميمانه متشكرم.

سيد ناصر امامي ميبدي - فرماندار خاتم