شناسه : 342732

بيانيه فرماندار خاتم به مناسبت روز تربيت بدني


امامی فرماندار خاتم در اين بيانيه ضمن تبريك 26 مهر روز تربیت بدنی و ورزش آورده است:

ورزش نقش اساسی درسلامت جامعه دارد بطوری که با گسترش ورزش می توان از آسیبهای اجتماعی و بیماریهای مختلف که هزینه های بسیاری برای کشور دارد جلوگیری نمود و باعث افزايش شادابی و نشاط مردم و کاهش استرس در محل کار وزندگی گردید. ورزش امروزه در جهان به وسیله ای مبدل شده که انسان ها را با هم آشنا کرده و بین آن ها پیوندي انساني و برادرانه برقرار می کند و مهمترین هدف و وظیفه ورزش همین است ایجاد مودت و دوستی بین ورزشکاران که هر چند در میدان رقیب هم هستند اما در خارج از میدان به عنوان رفیق همدیگر می باشند .

اینجانب 26 مهرماه روز تربیت بدنی و ورزش را به همه ورزشکاران و ورزش دوستان و مسئولین دلسوز و پرسنل محترم سازمان تربیت بدنی تبریک گفته و آرزوی موفقیت در عرصه های مختلف زندگی بخصوص عرصه قهرمانی را دارم و در این سال که توسط مقام معظم رهبری به سال همت مضاعف و کار مضاعف نامگذاري گردیده از کلیه مسئولین استانی و شهرستانی تربیت بدنی که با تلاش و همت مضاعف خود شاهد افتتاح و بهره برداری رسیدن پروژه ها در سطح شهرستان باشیم.

امامي در بخش ديگري از اين بيانيه از تاخير در اجراي پروژه استخر هرات و زورخانه مروست و عدم شروع به كار احداث سالنهاي ورزشي مصوبه سفر دوم در سطح شهرستان گلايه كرد و افزود در این سال که توسط مقام معظم رهبری به سال همت مضاعف و کار مضاعف نامگذاري گردیده از کلیه مسئولین استانی و شهرستانی تربیت بدنی ميخواهم تلاش كنند تا با تلاش و همت مضاعف شاهد افتتاح و بهره برداری رسیدن پروژه ها در سطح شهرستان باشیم.

وي در پايان افزوده است از همه ورزشكاران رشته هاي مختلف ورزشي كه با وجود كمبود امكانات و محروميت براي شهرستان در عرصه هاي استاني و ملي و حتي بين المللي افتخار آفريده اند صميمانه متشكرم.

سيد ناصر امامي ميبدي - فرماندار خاتم

آدرس کوتاه :