بيانيه سرپرست فرمانداري خاتم به مناسبت روز جهاني قدس

بيانيه سرپرست فرمانداري خاتم به مناسبت روز جهاني قدس 

باسمه تعالي

روز قدس تنها روز فلسطین نیست ، روز اسلام و حکومت اسلامی است. روز قدس روز عدالت خواهی مردم مظلوم فلسطین از چنگال صهیونیست غارتگر و روزی است که آرمان‌های اسلامی و انسانی در آن متجلی است.

امام خمینی (ره)

روزجهانی قدس و روز فریاد رهایی فلسطین ازچنگال صهیونیست های غارتگر ، آرمانی اسلامی و جهانی است و مرز نمی شناسد و قدس محور هويت و اتحاد همان امتي است كه کتاب آسمانی آنها ، مستضعفان زمين را وارثان واقعي مي‌داند و براي زورمداري و بي‌عدالتي عمري كوتاه قائل و ايمان دارد كه نصرت و پيروزي از آن صالحان و هدايت يافتگان خواهد بود.

حضرت امام خميني(ره) با ابتكار نامگذاري جمعه آخر ماه مبارك رمضان به عنوان روز جهاني قدس، ظرفيت سازي جهان اسلام براي شكل گيري جبهه فراگير ضد صهيونيستي و تمهيد بسترهاي لازم براي محو غده سرطاني اسرائيل از صفحه روزگار را هدف قرار داده بودند.

امروزه موج بیداری اسلامی مردم منطقه در آفریقا و خاورمیانه و گره خوردن آن با حضور میلیونی مردم مسلمان ایران و دیگر کشورهای اسلامی در روز جهانی قدس، خواب آشفته دیکتاتورهای فردی و حکومتی را آشفته‌تر می‌نماید و قدرتمندان بی‌اقتدار در غرب و شرق، به خصوص در درون حاکمیت نامشروع اسرائیل را بیش از پیش نگران می‌کند که شاید بتوانند با زور سرنیزه و به خاک و خون کشیدن زنان و کودکان بیگناه فلسطینی، چند صباحی بر اریکه ناحق قدرت بمانند.


امسال "روز قدس" روز دیگر است چرا که منطقه درآستانه تغییرات ساختاری عمیقی قرار گرفته وملت های ستم دیده ملتهب ترین بخش جهان از پس این بیداری، پرچم آزادیخواهی وحق طلبی برافراشته اند.

اينجانب  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذارجمهوری اسلامی ایران با تاسی از رهنمودهای مقام معظم رهبری با اعتقاد کامل به حقانیت ملت مظلوم فلسطین در برابر حاکمیت ستمگر رژیم صهیونیستی اسرائیل باشرکت فعالانه در مراسم روز جهانی قدس از مردم هميشه در صحنه و ولايت مدار خاتم دعوت می‌نمایم با حضور یکپارچه فریاد رسای خود را درحمایت از ملت ستمدیده فلسطین به گوش جهانیان برسانند.