بيانه فرماندار خاتم به مناسبت سالروز تشكيل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي

بيانه فرماندار خاتم به مناسبت سالروز تشكيل سپاه پاسداران انقلاب اسلاميبه راستي كه اين نهاد مقدس از بزرگترين سنگرهاي دفاع از انقلاب و نظام مي باشد، تا ضمن  نگهباني از انقلاب و دستاورد هاي آن در جهت تقويت بنيه نظامي و دفاعي كشور نيز تلاش نمايد .

بي شك نقش آفريني هاي سپاه طي سه دهه انقلاب از جمله در 8 سال دفاع مقدس و همچنين در مقطع سازندگي و در مصاف با شبيخون فرهنگي بر هيچ كس پوشيده نيست .

بسيج از متن مردم برخاسته و همواره با مردم و همراه مردم و آرمان هاي بلند انقلاب حركت كرده است خدمت گذاري در صحنه هاي مختلف ديگر از جمله در قالب بسيج سازندگي و محروميت زدايي ،  مسئوليت پذيري در اجراي پروژه هاي ملي و ... از امتحانات اين نهاد انقلابي است .

متاسفانه عده اي با بستن چشم هاي حقيقت بين خود اين حقايق را ناديده گرفته و با فتنه گري و دسيسه آفريني ها حضور اين نهاد را در عرصه هاي مختلف به چالش كشانده و با روا داشتن اتهام سعي در ايجاد ترديد و شبهه دارند . لذا وظيفه الهي و انساني و انقلابي ماست كه در مصاف با بدخواهان انقلاب و نظام و جريان هايي كه سعي در تحقق منويات شيطاني غرب دارند تلاش نموده و با الهام از فرامين رهبر فرزانه انقلاب حضرت آيت ا... خامنه اي (مدضله العالي ) و اتصال به منبع  جوشان حكمت بالغه  الهي و ولايت علوي نقشه هاي شوم آنها عليه انقلاب را نقش بر آب نمائيم.

در پايان سالروز تشكيل سپاه پاسداران را به كليه فرماندهان محترم سپاه و تمامي كاركنان اين نهاد انقلابي تبريك عرض نموده و سلامتيشان را در انجام اين رسالت بزرگ از خداوند متعال خواهانم.


 سيد ناصر امامي ميبدي  
فرماندار شهرستان خاتم