شناسه : 341572

به مناسبت هفته نيروي انتظامي زنگ انضباط اجتماعي در دبيرستان امام خميني (ره) شهر هرات نواخته شد .


در اين مراسم كه با حضور فرماندار ، امام جمعه ، فرماندهي انتظامي و جمعي از مسئولين ادارات شهرستان برگزار گرديد سيد ناصر امامي فرماندار شهرستان ضمن تبريك فرا رسيدن هفته نيروي انتظامي تصريح كرد نظم و انضباط اجتماعي بهترين هديه اي است كه عزيزان زحمتكش در نيروي انتظامي براي مردم به ارمغان مي آورند و تا امنيت نباشد در هيچ زمينه اي نمي توان به توسعه دست يافت و زير بناي توسعه امنيت است كه الحمدا... در كشورمان ايران امنيت به نحوه مطلوب تامين و مردم و مسئولين در كمال امنيت و آسايش به انجام مسئوليت و امور روزانه مشغول مي باشند و اين نعمت را بايد ارج نهاده و شكرگزار خداوند متعال باشيم چراكه ما در جامعه اي اسلامي زندگي مي كنيم كه عليرغم وجود درگيرهاي داخلي در ساير كشور ها و بخصوص در كشورهاي همسايه همانند عراق ، پاكستان ، افغانستان و عراق ، ايران اسلامي از ضريب امنيت بالايي برخوردار است و نيروي انتظامي با تمام توان خود در اين زمينه تلاش مي كند . فرماندار در ادامه افزود دشمنان نظام و بخصوص آمريكا با تحريك و حمايت جريانهاي داخلي سعي در ايجاد هرج و مرج و مخدوش نمودن امنيت كشورمان را دارد و گروهكهايي مانند گروهك جندالشيطان را حمايت مي كند و اين گروهها موجبات ناامني را در مناطق مرزي موجب مي گردند كه الحمدا... اين نقشه هاي شوم آنها نيز نقش برآب مي گردد و شما عواقب شوم سركرده اين گروهك تروريستي را در جريان هستيد و به جرات مي توان گفت كه ايران اسلامي يكي از امن ترين كشورهاي دنياست . فرماندار در پايان خطاب به دانش آموزان تصريح كرد شما عزيزان آينده سازان اين كشور اسلامي هستيد و مطمئناً بايد در گسترش و فرهنگ سازي نظم و انضباط اجتماعي نهايت تلاش خود را به كار گيريد و انشاءا... سازمان آموزش و پرورش نيز تدابير لازم جهت آموزش اين مهم را معمول نمايد . لازم به ذكر است در پايان فرماندار و مسئولين از نيروهاي نظامي مستقر در اين مراسم سان ديدند.                                                                                                                                                                     روابط عمومي فرمانداري شهرستان خاتم گزارش تصويري نواخته شدن زنگ انضباط اجتماعي در دبيرستان امام خميني به مناسبت هفته نيروي انتظامي و با حضور فرماندار

در اين مراسم كه با حضور فرماندار ، امام جمعه ، فرماندهي انتظامي و جمعي از مسئولين ادارات شهرستان برگزار گرديد سيد ناصر امامي فرماندار شهرستان ضمن تبريك فرا رسيدن هفته نيروي انتظامي تصريح كرد نظم و انضباط اجتماعي بهترين هديه اي است كه عزيزان زحمتكش در نيروي انتظامي براي مردم به ارمغان مي آورند و تا امنيت نباشد در هيچ زمينه اي نمي توان به توسعه دست يافت و زير بناي توسعه امنيت است كه الحمدا... در كشورمان ايران امنيت به نحوه مطلوب تامين و مردم و مسئولين در كمال امنيت و آسايش به انجام مسئوليت و امور روزانه مشغول مي باشند و اين نعمت را بايد ارج نهاده و شكرگزار خداوند متعال باشيم چراكه ما در جامعه اي اسلامي زندگي مي كنيم كه عليرغم وجود درگيرهاي داخلي در ساير كشور ها و بخصوص در كشورهاي همسايه همانند عراق ، پاكستان ، افغانستان و عراق ، ايران اسلامي از ضريب امنيت بالايي برخوردار است و نيروي انتظامي با تمام توان خود در اين زمينه تلاش مي كند .

فرماندار در ادامه افزود دشمنان نظام و بخصوص آمريكا با تحريك و حمايت جريانهاي داخلي سعي در ايجاد هرج و مرج و مخدوش نمودن امنيت كشورمان را دارد و گروهكهايي مانند گروهك جندالشيطان را حمايت مي كند و اين گروهها موجبات ناامني را در مناطق مرزي موجب مي گردند كه الحمدا... اين نقشه هاي شوم آنها نيز نقش برآب مي گردد و شما عواقب شوم سركرده اين گروهك تروريستي را در جريان هستيد و به جرات مي توان گفت كه ايران اسلامي يكي از امن ترين كشورهاي دنياست .

فرماندار در پايان خطاب به دانش آموزان تصريح كرد شما عزيزان آينده سازان اين كشور اسلامي هستيد و مطمئناً بايد در گسترش و فرهنگ سازي نظم و انضباط اجتماعي نهايت تلاش خود را به كار گيريد و انشاءا... سازمان آموزش و پرورش نيز تدابير لازم جهت آموزش اين مهم را معمول نمايد .

لازم به ذكر است در پايان فرماندار و مسئولين از نيروهاي نظامي مستقر در اين مراسم سان ديدند.

                                                                                                                                                                    روابط عمومي فرمانداري شهرستان خاتم

گزارش تصويري نواخته شدن زنگ انضباط اجتماعي در دبيرستان امام خميني به مناسبت هفته نيروي انتظامي و با حضور فرماندار

آدرس کوتاه :