به مناسبت هفته منابع طبيعي با حضور معاون فرماندار ، بخشدار مركزي ، رئيس منابع طبيعي ، زنگ سبز در دبيرستان دخترانه انقلاب هرات نواخته شد.

به مناسبت هفته منابع طبيعي با حضور معاون فرماندار ، بخشدار مركزي ، رئيس منابع طبيعي ، زنگ سبز در دبيرستان دخترانه انقلاب هرات نواخته شد.در اين مراسم ابتدا آقاي سيد باقر نورالديني معاون فرماندار ضمن تبريك ولادت با سعادت پيامبر اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) و آغاز هفته منابع طبيعي تصريح كرد در دنياي مدرن امروزي افزايش بي رويه كارخانجات صنعتي و ... منجر به آلودگي شديد هوا شده و لذا حفظ ، احياء و توسعه فضاهاي سبز و اماكن جنگلي يكي از موضوعات مهمي است كه بايد در اين خصوص برنامه ريزي گردد چراكه همانطور كه شما دانش آموزان مي دانيد تنها راه مبارزه با اين آلودگي گياهان   مي باشند كه در روز دي اكسيد كربن را جذب و اكسيژن دفع مي كنند و از اين طريق در پاكسازي و افزايش اكسيژن و كاهش آلودگي نقش مهمي را ايفا مي كنند و اين حق نسلهاي آينده است كه از آب و هوايي پاك و عاري از هرگونه آلودگي برخوردار باشند لذا وظيفه ما مسئولين و شما دانش آموزان به عنوان آينده سازان فردا اين است كه در حفظ ، توسعه و ايجاد فضاهاي سبز و جنگلها بكوشيم .

معاون فرماندار در ادامه افزود الحمدا... اداره منابع طبيعي كه به همين منظور ايجاد شده است خدمات بسيار خوبي را در عملياتهاي بيابان زدايي ، حفظ و توسعه جنگلها انجام داده است و لذا تلاشهاي اين عزيزان نيز جاي تقدير دارد و اين هفته كه به نام هفته منابع طبيعي نامگذاري شده نهال به صورت رايگان توزيع مي گردد و شما عزيزان مي توانيد با اطلاع رساني از پدران و خانواده خود بخواهيد در اين امر خداپسندانه مشاركت نمايند.


روابط عمومي فرمانداري شهرستان خاتم