شناسه : 335102

به مناسبت هفته معلم و تجليل از معلمان نمونه و فرهنگيان بازنشسته فرماندار از عملكرد اداره آموزش و پرورش شهرستان اعلام نارضايتي نمودند .


سيد ناصر امامي فرماندار شهرستان خاتم در اين جلسه ضمن گرامي داشت ياد و خاطره استاد شهيد مرتضي مطهري تصريح كرد ايران اسلامي به لطف خداوند متعال طي سه دهه اخير به پيروزي هاي بزرگي در عرصه هاي مختلف دست يافته است دست يابي به فن آوري مسالمت آميز انرژي هسته اي ،دستيابي به صنايع دفاعي مدرن ،صنايع هوا فضا ،علوم پزشكي و ... از جمله موفقيت هايي است كه دانشمندان جوان اين مرز و بوم به آن دست يافته اند و آن چيزي نيست جز همت شما معلمان عزيز كه در تربيت اين جوانان تلاش نموده ايد.

فرماندار در ادامه به بحث تهاجم فرهنگي غرب اشاره و افزود همانطور كه همه شما عزيزان مستحضريد غرب و در راس آن ها آمريكا از طريق مختلف و با تخصيص اعتبارات  كلان سعي در تغيير بينش و شيوه هاي زندگي اجتماعي دارد و همچنين با هجمه هاي مختلف و به تعبيري جنگ نرم سعي دارد به اهداف شوم خود دست يابد لذا همه شما معلمين بايد در برابر اين تهاجمات موضع خود را به خوبي نشان داده و دانش آموزان را از اهداف شوم آن ها آگاه سازيد.

فرماندار در پايان با اعلام نارضايتي از عملكرد آموزش و پرورش شهرستان تصريح كرد دانش آموزان اين منطقه از هوش بالايي برخوردارند و متاسفانه به دليل عملكرد پايين آموزش و پرورش و عدم برنامه ريزي صحيح در دو ساله اخير قبولي دانش آموزان و راه يابي به دانشگاهها به خصوص در رشته هاي فني ،پزشكي و ... پائين است .لذا اينجانب از مسئولين استان و شهرستان مي خواهم كه در جهت ارتقاي سطح آموزش نهايت تلاش خود را بكار گرفته و تدابير لازم در اين زمينه انديشيده شود .

لازم به ذكر است در اين مراسم ضمن اجراي برنامه هاي متنوع از زحمات و تلاش هاي معلمين تقدير و تشكر بعمل آمده و از معلمين نمونه و پيشكسوت عرصه تعليم و تربيت با اهداء لوح و هديه تقدير گرديد .

روابط عمومي فرمانداري شهرستان خاتم
آدرس کوتاه :