به مناسبت هفته بهزيستي با حضور فرماندار و مدير كل سازمان بهزيستي خط 123 تلفن اورژانس اجتماعي شهرستان افتتاح گرديد .

به مناسبت هفته بهزيستي با حضور فرماندار و مدير كل سازمان بهزيستي خط 123 تلفن اورژانس اجتماعي شهرستان افتتاح گرديد .در اين مراسم ابتدا آقاي سيد ناصر امامي فرماندار شهرستان ضمن تبريك اعياد شعبانيه تصريح كرد يكي از وظايف اصلي بهزيستي انجام امور مشاوره اي خانواده هاي هدف مي باشد و با راه اندازي اين پايگاه همشهريان مي توانند در زمينه هاي مختلف من جمله كودك آزاري ، همسر آزاري ، همسايه آزاري ، اعتياد و مفاسد اجتماعي با اين پايگاه تماس حاصل نموده و كارشناسان سازمان در كل ساعات شبانه روز آماده پاسخگويي و انجام امور مشاوره اي در اين زمينه ها مي باشند.

فرماندار در ادامه افزود سازمان بهزيستي جمهوري اسلامي بعد از پيروزي انقلاب و در سال 59 سازمان بهزيستي را به منظور كمك به قشرهاي محروم و انسانهايي كه به دلايل محيطي ، مشكلات جسمي و رواني و ... گرفتار مشكلات و عدم تعادل مي باشند تاسيس و بحمدا... تاكنون در اين شهرستان محروم خدمات بسيار خوبي انجام داده و خانواده ها و افراد زيادي را تحت پوشش دارد .

در ادامه اين مراسم دكتر رحيمي نسب مدير كل بهزيستي نيز با اشاره به هفته بهزيستي گوشه اي از اقدامات و فعاليتهاي انجام شده در اين زمينه در شهرستان خاتم را طي سال گذشته ارائه و تصريح كرد بحمدا... امروز شاهد افتتاح چند پروژه در زمينه بهزيستي و خدمات اجتماعي مي باشيم كه اميد است با افتتاح اين مراكز شاهد كاهش مفاسد اجتماعي و ارتقاء سطح زندگي مردم اين منطقه محروم باشيم .

 گزارش تصويري افتتاح پروژه هاي بهزيستي در هفته بهزيستي
روابط عمومي فرمانداري خاتم