شناسه : 3225752
قبور مطهر شهدای شهرستان خاتم عطر افشانی و گلباران شد

به مناسبت سالگرد حماسه آزادی و فتح خرمشهر برگزار شد؛


مسئولین و نیروهای نظامی و انتظامی خاتم با حضور جمعی از خانواده معظم شهیدان، ایثارگران و جانبازان و همراهی اقشار مختلف مردم مومن، انقلابی و همیشه در صحنه هرات با حضور در گلزار شهداء ضمن غبارروبی و عطرافشانی مزار شهیدان با نثار گل به مقام شامخ آنها ادای احترام کردند . به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم  مسئولین و نیرو های نظامی و انتظامی شهرستان خاتم با حضور جمعی از خانواده معظم شهیدان، ایثارگران و جانبازان و همراهی اقشار مختلف مردم مومن، انقلابی و همیشه در صحنه هرات با حضور در گلزار شهداء ضمن غبارروبی و عطرافشانی مزار شهیدان با نثار گل به مقام شامخ آنها ادای احترام کردند . در این مراسم حاضران با آرمان های بلند امام راحل و شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند . گفتنی است: این مراسم علاوه بر گلزار شهدای هرات در گلزار شهداء فتح آباد و هاشم آباد نیز همراه با قرائت فاتحه و زیارت عاشورا یرگزار شد .

مسئولین و نیروهای نظامی و انتظامی خاتم با حضور جمعی از خانواده معظم شهیدان، ایثارگران و جانبازان و همراهی اقشار مختلف مردم مومن، انقلابی و همیشه در صحنه هرات با حضور در گلزار شهداء ضمن غبارروبی و عطرافشانی مزار شهیدان با نثار گل به مقام شامخ آنها ادای احترام کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم  مسئولین و نیرو های نظامی و انتظامی شهرستان خاتم با حضور جمعی از خانواده معظم شهیدان، ایثارگران و جانبازان و همراهی اقشار مختلف مردم مومن، انقلابی و همیشه در صحنه هرات با حضور در گلزار شهداء ضمن غبارروبی و عطرافشانی مزار شهیدان با نثار گل به مقام شامخ آنها ادای احترام کردند.

در این مراسم حاضران با آرمان های بلند امام راحل و شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
گفتنی است: این مراسم علاوه بر گلزار شهدای هرات در گلزار شهداء فتح آباد و هاشم آباد نیز همراه با قرائت فاتحه و زیارت عاشورا یرگزار شد.


آدرس کوتاه :