شناسه : 338222

به مناسبت روز پاسدار فرماندار خاتم به اتفاق امام جمعه از ناحيه مقاومت بسيج خاتم بازديد نمودند.


سيد ناصر امامي فرماندار شهرستان خاتم در اين مراسم ضمن تبريك ولادت با سعادت حضرت امام حسين (ع) و ميلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) كه به نام روز پاسدار و جانباز نامگذاري شده است تصريح كرد شما پاسداران به پيروي از مولاي خود حضرت امام حسين (ع)سيد و سالار شهيدان مدافعان سختكوش و هميشه بيدار عرصه هاي نبرد و مشعل داران صحيفه تاريخ هستيد كه در طول هشت سال دفاع مقدس بر ميثاق خود با معمار كبير انقلاب حضرت امام خميني (ره) و رهبر فرزانه انقلاب جامه عمل پوشيده و با تمام قوا در مقابل زورگويان و مستكبران و در راس آنها آمريكاي پليد ايستاديد و نگذاشتيد حتي يك وجب از خاك جمهوري اسلامي ايران بدست اشغالگران بيفتد و بعد از انقلاب نيز در اجراي فرامين حضرت آيت ا...خامنه اي       (مدظله العالي )در عرصه هاي مختلف فرهنگي ، عمراني و ... بر افتخارات خود افزوديد و الحمدا... امروز سپاه پاسداران پروژه هاي عظيم سد سازي و ... را با استفاده از علوم متخصصين خود با بهترين كيفيت در كشور انجام مي دهد كه جاي تشكر و تقدير دارد . فرماندار در ادامه با اشاره به شهادت شهيد شوشتري تصريح كرد سپاه پاسداران در طول جنگ و بعد از آن شهيدان بزرگي را تقديم انقلاب نموده است در سفري كه به اتفاق استاندار محترم به مشهد مقدس داشتيم از خانواده اين شهيد بزرگوار بازديد و با اهل منزل صحبتهايي داشتيم كه واقعاًدريافتيم كه اين شهيد عزيز چه زحمات زيادي را در زمان جنگ و بعد از آن نيز در امنيت مناطق جنوب متحمل شده اند و بدون هيچگونه هراسي با اشرار و منافقين درگير و در جهت رفع اختلافات قبيله اي و نزديك كردن طوايف زحمات زيادي را كشيده اند و سپاه پاسداران مردان زيادي نمونه اين شهيد بزرگوار تقديم انقلاب نموده است كه ما واقعاً مديون خون اين شهدا هستيم و بايد در اداي دين خود از هيچگونه تلاشي فروگذار ننمائيم . در پايان اين مراسم فرماندار روز جانباز را نيز خدمت بزرگ جانباز عرصه انقلاب حضرت آيت ا... خامنه اي و همه جانبازان تبريك عرض نموده و آنها را سالكاني دانسته كه در طي طريق از كاروان شهادت جامانده و شهيدان زنده اي هستند كه در ميان ما و در حسرت وصال به سر مي برند.   گزارش تصويري ديدار فرماندار و امام جمعه هرات با پرسنل سپاه ناحيه خاتم به مناسبت سوم شعبان و روز پاسدار روابط عمومي فرمانداري خاتم

سيد ناصر امامي فرماندار شهرستان خاتم در اين مراسم ضمن تبريك ولادت با سعادت حضرت امام حسين (ع) و ميلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) كه به نام روز پاسدار و جانباز نامگذاري شده است تصريح كرد شما پاسداران به پيروي از مولاي خود حضرت امام حسين (ع)سيد و سالار شهيدان مدافعان سختكوش و هميشه بيدار عرصه هاي نبرد و مشعل داران صحيفه تاريخ هستيد كه در طول هشت سال دفاع مقدس بر ميثاق خود با معمار كبير انقلاب حضرت امام خميني (ره) و رهبر فرزانه انقلاب جامه عمل پوشيده و با تمام قوا در مقابل زورگويان و مستكبران و در راس آنها آمريكاي پليد ايستاديد و نگذاشتيد حتي يك وجب از خاك جمهوري اسلامي ايران بدست اشغالگران بيفتد و بعد از انقلاب نيز در اجراي فرامين حضرت آيت ا...خامنه اي     (مدظله العالي )در عرصه هاي مختلف فرهنگي ، عمراني و ... بر افتخارات خود افزوديد و الحمدا... امروز سپاه پاسداران پروژه هاي عظيم سد سازي و ... را با استفاده از علوم متخصصين خود با بهترين كيفيت در كشور انجام مي دهد كه جاي تشكر و تقدير دارد .

فرماندار در ادامه با اشاره به شهادت شهيد شوشتري تصريح كرد سپاه پاسداران در طول جنگ و بعد از آن شهيدان بزرگي را تقديم انقلاب نموده است در سفري كه به اتفاق استاندار محترم به مشهد مقدس داشتيم از خانواده اين شهيد بزرگوار بازديد و با اهل منزل صحبتهايي داشتيم كه واقعاًدريافتيم كه اين شهيد عزيز چه زحمات زيادي را در زمان جنگ و بعد از آن نيز در امنيت مناطق جنوب متحمل شده اند و بدون هيچگونه هراسي با اشرار و منافقين درگير و در جهت رفع اختلافات قبيله اي و نزديك كردن طوايف زحمات زيادي را كشيده اند و سپاه پاسداران مردان زيادي نمونه اين شهيد بزرگوار تقديم انقلاب نموده است كه ما واقعاً مديون خون اين شهدا هستيم و بايد در اداي دين خود از هيچگونه تلاشي فروگذار ننمائيم .

در پايان اين مراسم فرماندار روز جانباز را نيز خدمت بزرگ جانباز عرصه انقلاب حضرت آيت ا... خامنه اي و همه جانبازان تبريك عرض نموده و آنها را سالكاني دانسته كه در طي طريق از كاروان شهادت جامانده و شهيدان زنده اي هستند كه در ميان ما و در حسرت وصال به سر مي برند.

 گزارش تصويري ديدار فرماندار و امام جمعه هرات با پرسنل سپاه ناحيه خاتم به مناسبت سوم شعبان و روز پاسدار

روابط عمومي فرمانداري خاتم
آدرس کوتاه :