به مناسبت روز بهزيستي و تامين اجتماعي جلسه صبحانه كاري با حضور فرماندار ، امام جمعه و مسئولين در محل اداره تامين اجتماعي شهرستان خاتم برگزار گرديد .

به مناسبت روز بهزيستي و تامين اجتماعي جلسه صبحانه كاري با حضور فرماندار ، امام جمعه و مسئولين در محل اداره تامين اجتماعي شهرستان خاتم برگزار گرديد .در اين مراسم ابتدا پس از قرائت زيارت عاشورا سيد ناصر امامي فرماندار شهرستان ضمن تبريك روز پاسدار و روز جانباز و گراميداشت ميلاد با سعادت حضرت امام حسين (ع) و حضرت ابوالفضل العباس تصريح كرد 25 تيرماه سالروز تاسيس وزارت رفاه و تامين اجتماعي به نام روز بهزيستي و تامين اجتماعي نامگذاري گرديده است افتخار اين دونهاد خدمتگذاري به لايق ترين و نيازمندترين اقشار جامعه است و احسان و دستگيري از مستمند توفيق الهي است كه تنها نصيب عده اي خاص مي شود كه سزاوار لطف پروردگارند و اين افتخار در اين منطقه محروم به شما عزيزان داده شده و لذا بايد همچون گذشته با تمام توان در كمك رساني به جامعه معلولين و كارگري و ... تلاش نمائيد و شايد روزي بيايد كه حسرت اين روزها را بخوريم و انشاءا... كه اينطور نباشد و تا حد ممكن به اين عزيزان كمك نمائيم .

حجت لاسلام فاطمي بصير امام جمعه شهر هرات نيز در اين جلسه ضمن تبريك اعياد شعبانيه و تولد حضرت امام حسين (ع) و حضرت ابوالفضل العباس (ع) با اشاره به آيات و روايات گوشه هايي از زندگي نامه حضرت امام حسين (ع) از بدو تولد تا شهادت را ارائه نموده و در پايان اين روز را به كليه پرسنل ادارات  بهزيستي و تامين اجتماعي تبريك عرض نموده و آرزوي توفيق براي آنها نمودند.

در پايان آقاي تكتاز مسئول اداره بهزيستي و آقاي كارگريان مسئول تامين اجتماعي شهرستان گزارشي از عملكرد يكساله خود را ارائه و مسائل و مشكلات حوزه كاري خود را مطرح و مقرر گرديد از طريق فرمانداري در خصوص وصول مطالبات اداره تامين اجتماعي از كارفرمايان و ... پيگيري لازم معمول گردد.

 

روابط عمومي فرمانداري خاتم