به مناسبت دهه مبارك فجر ، با حضور آقاي فلاح زاده استاندار محترم يزد پروژه هاي عمراني شهرستان خاتم افتتاح گرديد .

به مناسبت دهه مبارك فجر ، با حضور آقاي فلاح زاده استاندار محترم يزد پروژه هاي عمراني شهرستان خاتم افتتاح گرديد .استاندار و هيأت همراه بر اساس برنامه زمانبندي راس ساعت 8 صبح وارد بخش مروست شده و ابتدا از خانواده شهيد قانع بازديد و در ادامه نمايندگي ثبت احوال را افتتاح نمودند.

پروژه خوابگاه شبانه روزي دخترانه خليج فارس مروست با اعتبار 560 ميليون ريال نيز به بهره برداري رسيد در ادامه برنامه ها در بخش مروست كلنگ يادمان شهداي تركان نيز به زمين زده شد .

در ادامه استاندار و هيئت همراه راس ساعت 10:30 وارد بخش مركزي شدند و ضمن اداي احترام به مقام شامخ شهيدان و قرائت فاتحه از پروژه مسكن مهر و مسكن محرومين بازديد نمودند لازم به ذكر است 69 واحد مسكن مهر و 30 واحد مسكن محرومين در شهرستان در حال ساخت مي باشد .

در ادامه چمن زمين ورزشي هرات با اعتبار 300 ميليون ريال افتتاح و استخر سرپوشيده كه جزء مصوبات سفر اول رياست جمهوري بوده و تاكنون 75% پيشرفت فيزيكي داشته است مورد بازديد قرار گرفت .

افتتاح ساختمان فني و حرفه اي شهرستان با اعتبار 6300 ميليون ريال از مصوبات اول رياست جمهوري نيز توسط استاندار محترم و هيئت همراه افتتاح گرديد استاندار در اين مراسم ضمن تبريك ايام ا... دهه فجر از تمامي دست اندركاران فني و حرفه اي خواست با عنايت به امكانات موجود حداكثر استفاده را در جهت آموزش مهارتهاي فني به جوانان به كار گيرند.

در ادامه استاندار محترم و هيئت همراه جهت اداي فريضه نماز ظهر و عصر در محل مسجد جامع حضور يافتند بعد از اداي نماز ابتدا آقاي سيد ناصر امامي فرماندار شهرستان ضمن عرض خير مقدم تصريح كرد طي يكسال گذشته پروژه هاي زيادي در شهرستان به بهره برداري رسيده و پروژه هاي زيادي از جمله استخر سرپوشيده و ... نيز در دست اقدام مي باشد كه انشاءا... به زودي افتتاح خواهد شد . وي افزود از جمله پروژه هايي كه در دست اقدام مي باشد سد هرات مي باشد كه با اتمام و بهره برداري از سد مذكور شاهد توسعه شهرستان بخصوص در زمينه كشاورزي و آبرساني خواهيم بود . طي يكسال و چند ماهي كه بنده به اين مسئوليت انتصاب شده ام پيگيري هاي زيادي در جهت ايجاد صنايع و ... داشته ام كه متاسفانه مشكلاتي در تامين آب و جذب تسهيلات داشته ايم كه با عنايت ويژه استاندار محترم انشاءا... اين مشكلات در مرحله حل شدن است البته مردم مشكلات زيادي دارند از جمله خشكسالي هاي پي درپي و بدهكار شدن كشاورزان به بانكها از جمله مشكلات مي باشد كه از استاندار محترم مي خواهم در اين خصوص مساعدت لازم معمول نمايند.

در ادامه استاندار محترم ضمن تبريك سي و يكمين سالگرد پيروزي انقلاب و ايام ا... دهه فجر تصريح كرد نگاه امام خميني(ره) به اين مملكت نگاه ترحم آميز نبوده است و تاكنون هيچ كس به مردم نگاه ترحم آميز نكرده و اينگونه نيز نبايد باشد .

آقاي فلاح زاه در ادامه افزود اين انقلاب با رهبري امام خميني (ره) و حمايت مردم به پيروزي رسيد و دستاوردهاي زيادي در زمينه هاي مختلف داشته است و شهرستان خاتم نيز از اين دستاوردها بي نصيب نبوده است و اين منطقه به بركت انقلاب اسلامي از بخشهاي زيادي برخوردار شده و در حال حاضر نيز 250 طرح در اين شهرستان در حال اجراست وي رسيدگي به مناطق محروم را از برنامه هاي حوزه كاري خود در استان ذكر كردند و اظهار داشت در اين راستا اولين شهرستاني كه اينجانب در دهه مبارك فجر سفر نموده ام شهرستان خاتم مي باشد و سفرهاي زيادي نيز تاكنون به اين شهرستان انجام شده است .

بعد از پايان مراسم نماز پروژه ساختمان اداري و  12 طرح مخابراتي شهرستان خاتم با اعتبار 6 ميليارد و صد و شصت و پنج ميليون ريال به بهره برداري رسيد. و استاندار محترم از طريق ويدئو كنفرانس در جريان اقدامات و فعاليتهاي مخابرات در شهرستان هاي بافق  ، ابركوه و ... قرار گرفته گرفتند.

در ادامه اين سفر استاندار محترم از پروژه سد هرات بازديد و از نزديك در جريان اقدامات و فعاليتهاي انجام شده قرار گرفت و از محل احداث سد بازديد نمودند و در برگشت راه روستايي خوانسار –  بوروئيه با اعتبار دو ميليارد ريال نيز همزمان با 11 طرح روستايي به بهره داري رسيد .

لازم به ذكر است استاندار محترم در ابتداي ورود به شهرستان از جاده در دست احداث علي آباد چهل گزي و در برگشت از پروژه راه مروست – مهر دشت بازديد نمودند.


                      روابط عمومي فرمانداري شهرستان خاتم
گزارشهاي تصويري :

گزارش تصويري ديدار مردمي استاندار با مردم روستاي خوانسار

گزارش تصويري بازديد استاندار از پروژه جاده مروست به مهردشت

گزارش تصويري بازديد استاندار از پروژه سد خوانسار هرات

گزارش تصويري افتتاح 11 پروژه راه روستايي از جمله راه روستايي بوروئيه خوانسار به صورت همزمان و با حضور استاندار

گزارش تصويري افتتاح پروژه هاي مخابرات در شهرستانهاي يزد ابركوه بافق طبس و خاتم از طريق ويدئو كنفرانس در شهرستان خاتم

گزارش تصويري افتتاح 12 پروژه مخابرات و ساختمان اداره مخابرات به طور همزمان و با حضور استاندار

گزارش تصويري حضور استاندار در نماز جماعت ظهر و عصر و ديدار با مردم هرات

گزارش تصويري افتتاح مركز فني و حرفه اي شهرستان خاتم

بازديد استاندار از الكتروپمپ اختراعي مخترعين شهرستان خاتم

گزارش تصويري بازديد استاندار از پروژه استخر سرپوشيده هرات

گزارش تصويري افتتاح زمين چمن شهر هرات با حضور استاندار

گزارش تصويري بازديد استاندار از مسكن مهر و محرومين شهر هرات

گزارش تصويري استقبال از استاندار در شهر هرات و اداي احترام شهداي شهر هرات

گزارش تصويري بازديد استاندار از پروژه احداث جاده توتك به هرابرجان

گزارش تصويري كلنگ زني گلزار شهداي روستاي تركان با حضور استاندار

گزارش تصويري افتتاح مدرسه راهنمايي نمونه خليج فارس مروست با حضور استاندار

گزارش تصويري افتتاح نمايندگي ثبت احوال شهرستان خاتم با حضور استاندار

گزارش تصويري بازديد استاندار از خانواده شهيدان قانع مروست

گزارش تصويري استقبال از استاندار در مروست