به برکت وجود بسیج، دشمن نمی تواند هیچ آسیبی به کشور ما وارد کند

به برکت وجود بسیج، دشمن نمی تواند هیچ آسیبی به کشور ما وارد کندهمزمان با سراسر کشور همایش بزرگ بسیجیان شهرستان خاتم با عنوان شکوه مقاومت در حسینیه قلعه محمد کریم خان هرات برگزار شد .

زاده رحمانی، فرماندار شهرستان خاتم در این همایش ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا، مقدم خانواده های معزز شهدا و ایثارگران را گرامی داشت و ضمن آرزوی تداوم و استمرار صحت و سلامت مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) اظهار داشت، امروز برای ما باعث افتخار است که در کشوری زندگی می کنیم که در نقطه کوچکی از حوزه سرزمینی اش بسیجیان در عرصه های مختلف دفاع از انقلاب همیشه در صحنه حضوری پرشور دارند .

وی در ادامه با اشاره به مذاکرات هسته ای چند روز گذشته خاطر نشان کرد امیدواریم کشور ما همانگونه که تا کنون با اتکاء بر قدرت بسیج مردمی در عرصه های مختلف بین المللی حضور داشته است بتواند در عرصه های جنگ نرم هم با حمایت های آقا امام زمان ( عج ) در مقابل دشمن ایستادگی کند.

فرماندار خاتم  با اشاره به ظهور گروه های تکفیری از قبیل داعش و جنایت های این گروهک ها گفت : به برکت قدرت نظامی و به برکت وجود بسیج، دشمن نمی تواند هیچ آسیبی به کشور ما وارد کند.