شناسه : 338252

بمناسبت اول خرداد ماه روز جهاني تنوع زيستي برگزار شد


در آستانه   روز جهانی تنوع زیستی   اول خرداد ماه گروه کوهنوردی شهرستان خاتم به قله 4075 متری شیرکوه صعود کردند. به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان خاتم در مصاحبه با " احمد شریف بیگی "   رییس هیات کوهنوردی شهرستان خاتم در این خصوص بیان کردند :گروه کوهنوردی شهرستان خاتم از سال 1386 تشکیل شده است و به یاری خداوند و با همت و تلاش   اعضاء گروه توانسته است   بیشتر قله های مرتفع کشور را فتح کنند.صعود به قلل مرتفع دماوند –سبلان- تفتان-دالان کوه-زرد کوه – دنا – کوشا و هزار از جمله افتخارات گروه کوهنوردی شهرستان خاتم می باشد. وی در ادامه بیان کردند کوهنوردی عشق به طبیعت   است   عشقی به پاکی چشمه سارها   و خداوند را شاکریم که به ما نیرویی عطا فرمود تا بتوانیم از فراز کوهها نظاره گر این همه زیبایی باشیم . در این صعود که در آستانه روز جهانی تنوع زیستی و بزرگداشت این روزبرگزار گردید   فتح الله حیدری رییس اداره محیط زیست شهرستان خاتم یکی از اعضاءگروه کوهنوردی شهرستان نیز حضور داشتند   بیان کردند که سلسله جبال شیرکوه به دلیل واقع شدن در گستره بیابان مرکزی ایران   و با داشتن بیش از 600 گونه گیاهی و فون ارزشمندی از حیات وحش   و شاخص های اقلیمی   یکی از زیباترین جاذبه های کوهستانی طبیعت ایران زمین   می باشد .  

در آستانه  روز جهانی تنوع زیستی  اول خرداد ماه گروه کوهنوردی شهرستان خاتم به قله 4075 متری شیرکوه صعود کردند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان خاتم در مصاحبه با " احمد شریف بیگی "  رییس هیات کوهنوردی شهرستان خاتم در این خصوص بیان کردند :گروه کوهنوردی شهرستان خاتم از سال 1386 تشکیل شده است و به یاری خداوند و با همت و تلاش  اعضاء گروه توانسته است  بیشتر قله های مرتفع کشور را فتح کنند.صعود به قلل مرتفع دماوند –سبلان- تفتان-دالان کوه-زرد کوه – دنا – کوشا و هزار از جمله افتخارات گروه کوهنوردی شهرستان خاتم می باشد. وی در ادامه بیان کردند کوهنوردی عشق به طبیعت  است  عشقی به پاکی چشمه سارها  و خداوند را شاکریم که به ما نیرویی عطا فرمود تا بتوانیم از فراز کوهها نظاره گر این همه زیبایی باشیم .

در این صعود که در آستانه روز جهانی تنوع زیستی و بزرگداشت این روزبرگزار گردید  فتح الله حیدری رییس اداره محیط زیست شهرستان خاتم یکی از اعضاءگروه کوهنوردی شهرستان نیز حضور داشتند  بیان کردند که سلسله جبال شیرکوه به دلیل واقع شدن در گستره بیابان مرکزی ایران  و با داشتن بیش از 600 گونه گیاهی و فون ارزشمندی از حیات وحش  و شاخص های اقلیمی  یکی از زیباترین جاذبه های کوهستانی طبیعت ایران زمین  می باشد .

 

آدرس کوتاه :