شناسه : 18949190

برگزاری مسابقات کیوکوشین کاراته اویاما قهرمانی استان در شهرستان خاتم


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان خاتم، مسابقات کیوکوشین کاراته اویاما قهرمانی استان با شرکت ورزشکاران شهرستان های استان و جوانان علاقه مند به ورزش در سالن ورزشی سرپوشیده دکتر علیم مروستی منطقه مروست برگزار گردید که در پایان این مسابقات به ترتیب تیم های یزد ، خاتم ، اردکان و اشکذر(به صورت مشترک) مکانهای اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. لازم به توضیح است  زاده رحمانی، فرماندار شهرستان خاتم به اتفاق سرهنگ پاسدار فتحی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم و تیموری، مشاور جوان فرماندار از این مسابقات بازید کردند.    

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان خاتم، مسابقات کیوکوشین کاراته اویاما قهرمانی استان با شرکت ورزشکاران شهرستان های استان و جوانان علاقه مند به ورزش در سالن ورزشی سرپوشیده دکتر علیم مروستی منطقه مروست برگزار گردید که در پایان این مسابقات به ترتیب تیم های یزد ، خاتم ، اردکان و اشکذر(به صورت مشترک) مکانهای اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

لازم به توضیح است زاده رحمانی، فرماندار شهرستان خاتم به اتفاق سرهنگ پاسدار فتحی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم و تیموری، مشاور جوان فرماندار از این مسابقات بازید کردند.

 
 


آدرس کوتاه :