شناسه : 344012

برگزاري مراسم صبحگاه مشترك دانش آموزي در محل مدرسه راهنمايي پسرانه امير كبير هرات


با حضور فرماندار ، امام جمعه ، فرماندهي ناحيه مقاومت بسيج سپاه و جمعي از معلمان و به مناسبت سالروز شهادت حسين فهميده و روز بسيج دانش آموزي مراسم صبحگاه مشترك دانش آموزي در مدرسه راهنمايي پسرانه شهر هرات برگزار گرديد .

حجت الاسلام فاطمي بصير ، امام جمعه هرات در اين مراسم ضمن تبريك روز بسيج دانش آموزي به دانش آموزان تصريح كرد حسين فهميده نوجوان سيزده ساله اي بود كه به منظور دفاع از اسلام و ايران جان خود را هديه كرد و عشق ايشان به اسلام و امام بود كه وي را به اين عمل واداشت و نام خود را براي هميشه در تاريخ ثبت نمود و شما دانش آموزان امروز بايد با درس خواندن و هوشياري كامل در برابر تهاجمات غرب و شرق با يستيد و نگذاريد دشمن به اهداف شوم خود دست يابد .

سرهنگ عطايي فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه شهرستان نيز ضمن عرض تسليت شهيد فهميده ايشان را انساني بزرگ دانسته و تصريح كرد شهيد فهميده در جهت دفاع از كيان اسلامي جان خود را هديه نمود و شهدايي نيز هستند كه همانند ايشان در دفاع از ارزشها و ... به مقام شهادت رسيدند همانند شهيد ذالفقاري كه در دفاع از كشورمان جان خود را هديه نمود و شما عزيزان بايد از آنها الگو گرفته و در مقابل هجمه هاي دشمنان موفق باشيد .

لازم به ذكر است در ادامه اين مراسم سرود و، مراسم پرچم و .... برگزار گرديد.

                                                                                                                                                                                     روابط عمومي فرمانداري شهرستان خاتم

گزارش تصويري مراسم هفته بسيج دانش آموزي - راهنمايي اميركبير هرات

آدرس کوتاه :