برگزاري جلسه شوراي اداري شهرستان خاتم در محل افتتاحيه استخر شنا شهرستان خاتم به مناسبت هفته دولت

برگزاري جلسه شوراي اداري شهرستان خاتم در محل افتتاحيه استخر شنا شهرستان خاتم به مناسبت هفته دولت 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري خاتم طي مراسمي استخر سرپوشيده شهرستان خاتم افتتاح شد و پس از مراسم افتتاحيه جلسه شوراي اداري در همان محل تشكيل شد .

 "  شرف الديني " معاون اداره كل ورزش جوانان استان يزد ضمن عرض تبريك به مردم به دليل افتتاح اين مجموعه خواستار آن شد تا با برنامه ريزي دقيق براي بهره گيري عموم مردم به رشد تيم هاي آبي بپردازند و شاهد حضور و درخشش آن ها در مسابقات ورزشي باشيم .

در ادامه " حجه الاسلام رضايي " امام جمعه شهر هرات طي سخناني به بيان مشكلات موجود در حوزه گاز شهر هرات و مروست ، حوزه علميه برادران ، اشتغال جوانان ، جذب سرمايه گذار و امتياز ويژه به سرمايه گذاران و مصلي هرات پرداخت وبه وجود پتانسيل هاي فراوان در حوزه هاي مختلف تاكيد كرد و خواستار كمك مسئولين دولتي در راستاي شكوفايي اين استعدادها شد .

نماينده مردم شهرستان خاتم در مجلس شوراي اسلامي نيز  با تاكيد بر توجه به جوانان ، ورزش شنا را از جمله فعاليت هايي دانست كه داراي جاذبه است و تا حدودي به پرشدن اوقات فراقت جوانان اين منطقه كمك ميكند . ايشان با بيان اينكه سر منشا تمام امكانات استاني در مناطق محروم است ،توسعه جغرافيايي را از عوامل مؤثر در پيشرفت امكانات در اين مناطق دانست و خواستار كمك مسئولين دولتي جهت توسعه مناطق محروم شد .

حجت الاسلام والمسلين زارع زاده با تاكيد بر مقوله عدالت در جامعه اسلامي تاكيد كرد و گفت اين بي عدالتي كه در دوره هاي گذشته وجود داشته است در دولت نهم و دهم جبران شده است و انشاءا.. در دولتهاي بعدي هم اين عدالت محوري را از اين دولت آموخته باشند و به همين نحو تلاش كنند .